Fagata znów próbuje wywołać skandal? “Oczy mi wypaliło”

i

Autor: Screenshot Instagram/ fagataaa Fagata znów próbuje wywołać skandal? “Oczy mi wypaliło”

Dramy

Fagata znów próbuje wywołać skandal? “Oczy mi wypaliło”

2024-03-29 15:14

Fagata wrzuciła do sieci nową fotkę, a ta… wywołała niemałe poruszenie. Internauci ponownie zarzucają celebrytce nadmierne obnażanie się w social mediach, gdzie obserwuje ją przecież wielu nieletnich.

Fagata w “za małym” staniu – internauci grzmią

Agata Fąk, znana powszechnie jako Fagata, to jedna z naczelnych skandalistek polskiego internetu. Dziewczyna uwikłana była w wiele dram, a jakiś czas temu postanowiła spieniężyć swą urodę i popularność, korzystając z serwisu dla dorosłych OnlyFans, gdzie pokazuje swoje zdjęcia i filmiki w wydaniu 18+. I choć celebrytka przestrzegała przed taką “karierą” swoje młode, mniej popularne obserwatorki, nie poprawiło to jej reputacji i wciąż budzi ona kontrowersje.

SPRAWDŹ TEŻ: Mała Ania z Warsaw Shore podzieliła się radosną nowiną. Jej fani są zachwyceni

Dowodem na to są jej nowe zdjęcia, które zamieściła na Instagramie. Fagata pręży się na nich w bikini na jednej z kenijskich plaż. Kusy kostium i pozy, które przybrała dziewczyna, zniesmaczyły, a nawet oburzyły wielu internautów. Komentujący zarzucają jej, że przegina i ewidentnie pomyliły jej się serwisy społecznościowe, bo Instagram to nie OnlyFans.

- Nieogarniam czemu teraz laski noszą stanik, który zakrywa tylko sutka? To nie tak, że to powinno zakrywać całą pierś i ją trzymać? Coś mnie ominęło?

- Platformy ci się pomyliły

- Nie które posty robią się już niesmaczne

- Weź po prostu podpisz kontrakt z Brazzers i będzie spokój

- Jest ladna i wgl ale sie nie szanuje i swojego ciała tez

- Oczy mi wypaliło

Podzielacie opinię internautów?

Warsaw Shore – QUIZ. Jak dobrze znasz program?

Pytanie 1 z 6
Kiedy zadebiutował program?
VOX: torebkowe skarby