telewizja

Farma 3: Amanda ma konkurencję w byciu hejtowaną przez widzów? Marta dała do pieca

2024-02-01 12:25

Farma 3 nadal rozgrzewa internautów do czerwoności. Trzeci sezon Polsatowskiego show jest wręcz linczowany przez widzów, a swoje cegiełki nieustanie dokładają do tego uczestnicy. W tej edycji zamiast fajnych zadań, możemy raczej oglądać głównie dramy i knucie. W dodatku w Farmie 3 wyrasta nam nowa antybohaterka.

Farma 3: uczestnicy rozczarowują widzów

Fani programu Farma 3 w ostatnich tygodniach mogą się poczuć niczym widzowie siódmej edycji Hotelu Paradise. Z odcinka na odcinek irytują się coraz bardziej i patrząc na komentarze, można odnieść wrażenie, że powoli im się ulewa. Wszystko w związku z tym, jak wygląda nowy sezon show. Zamiast oglądać w nim ciekawe zadania, które są związane z farmą, większość odcinków poświęcona jest na pokazywanie uczestników, którzy ciągle wszystkich obgadują, spiskują i działają dwulicowo. To wyraźnie nie podoba się widzom, którzy byli przyzwyczajeni do tego, że oglądając program Farma, mogli się odprężyć po ciężkim dniu pracy. Teraz dostają dawkę nerwów. Szczególnie odpychająca dla fanów show jest Amanda. To do niej widzowie Farma 3 mają największe pretensje i najwięcej uwag. Jednak ostatnio wyrosła jej konkurencja.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Marta mocno podpadła widzom

Amanda przez ostatnie dni zbierała od widzów programu Farma 3 mnóstwo negatywnych komentarzy. Dziewczyna w ocenie oglądających nie zachowywała się bowiem, jak dobra koleżanka. Teraz okazuje się, że na jej plecach wyrosła jednak konkurencja. Po ostatnim odcinku oglądającym mocno do wiwatu dała Marta. Wszystko odbiło się jej czkawką w komentarzach, które można znaleźć na profilu programu.

Marta takiej fałszywości z Twojej strony dawno nie widziałam. Po co powtarzasz słowa Reni Amandzie? Żałosne zachowanie XD

dokładnie. Kabel i gumowe ucho. Qwa jak świat nie znosi konfidentów..

Marta Amanda siebie warte.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Marta popadnie teraz w niełaskę widzów, jak Amanda? O tym przekonamy się zapewne po kolejnych odcinkach Farmy 3. A te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00.

Listen on Spreaker.