telewizja

Farma 3: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w ogniu krytyki widzów. Szok o co poszło

2024-02-12 14:14

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska pożegnają się z posadą prowadzących program Farma 3? Patrząc na komentarze, to tego oczekiwaliby od produkcji niektórzy widzowie. Komentujący w sieci wylewają na prezenterki wiadro pomyj, głównie w związku z inną osobą. O kogo chodzi? To raczej nie będzie zaskoczeniem.

Farma 3: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska znikną z programu?

Prowadzące programu Farma 3 nieźle nagrabiły sobie u widzów show. Niektórzy chcą, by Marcelina ZawadzkaIlona Krawczyńska opuściły show i więcej nie pojawiały się w roli prezenterek formatu. Wszystko oczywiście przez to, jak wygląda obecny sezon. Widzowie Farma 3 już od kilku tygodni narzekają na to, że program zmienił się... i to w dodatku na gorsze. W odcinkach jest coraz mniej zadań i pokazywania zwierząt, za to eksponowane są dramy i knucie. No i jeszcze ta Amanda... Ta dziewczyna działa oglądającym program Farma 3 na nerwy wyjątkowo mocno. Źle odnosi się bowiem do pozostałych uczestników i skupia się na tym, żeby dotrzeć do finału. A zdaniem widzów - Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska mają jej w dodatku w tym pomagać.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda wykosi prowadzące?

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zazwyczaj były chwalone przez widzów programu Farma 3. Jednak w tej edycji wszystko się zmieniło. Wszystko za sprawą Amandy, która prześlizguje się z odcinka na odcinek, na co zdaniem widzów wpływ mają prowadzące, które nieodpowiednio ją traktują. Dlatego zdaniem oglądających powinny wylecieć z programu. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w przypadku Rocha w poprzedniej edycji Hotelu Paradise. Wówczas widzowie obwiniali Klaudię El Dursi za to, że mało robi i traktuje go pobłażliwie. Taka rola prowadzącego. Czasem zbierasz komplementy, a czasem obrywasz. Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska z Farma 3 mogą to jednak niestety odczuć dość mocno.

W tej edycji Ilona i Marcelina straciły w moich oczach... Jakoś nie mogę na nie patrzeć... Wszystko robią tak zeby Amanda była bezpieczna... Bez sensu

No właśnie czemu Amanda nie odpowie za brak strefy relaxu czy prowadzący robią z widzów debili? Czy ich również Amanda omotała ? Obudźcie się prowadzące nie wstawiajcie strojnych kreacji tylko weźcie się do prowadzenia farmy tak jak w pozostałych edycjach🙈🙈

Prowadzące do zamiany.....farma 3 to jedna wielka porażka... nie da się tego oglądać

- czytamy w komentarzach na socialach show Farma 3. Czy widzowie dopną swego i w kolejnej edycji nie zobaczymy dotychczasowych prowadzących? O tym przekonamy się wkrótce. Póki co zostają nam odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Polsacie.