telewizja

Farma 3: Marcin się załamie? Nie tego się spodziewał

2024-02-16 14:45

Marcin z programu Farma 3 nie będzie miał teraz najlepszego czasu w programie. Wszystko dlatego, że w najnowszym odcinku show czeka nas spora rewolucja. Marcin straci bowiem osoby, które były mu niezwykle bliskie. Zresztą nie tylko jemu, bo cenili je i widzowie. Co czeka teraz Marcina z programu Farma 3?

Farma 3: Marcin zostanie sam?

Na koniec tygodnia w programie Farma 3 czeka nas mocne uderzenie. To mocno odczują nie tylko widzowie, ale i sami uczestnicy Farma 3. Nikt nie spodziewał się bowiem takiego obrotu spraw. Z programem rozstają się bowiem Seweryn i Tobiasz. Pierwszy z nich był typowany przez widzów na zwycięzcę show Farma 3. Finalnie jednak odpadnie niestety wraz z Tobiaszem w najnowszym odcinku. Obaj nie będą kryli emocji, a sam Tobiasz w dodatku łez. Takie rozstrzygnięcie nie przypadło widzom do gustu, czemu dali mocny upust w komentarzach. Spodziewali się bowiem, że po tym, jak przez kilka tygodni na ekranach obserwowaliśmy knucie, dramy i ustawianie się z innymi tylko po to, by dojść, jak najdalej i zwyciężyć, w końcu to dobro wygra w programie Farma 3. I te nadzieje powoli gasną. Dobry nastrój znika i u samych uczestników.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Marcin bez Tobiasza i Seweryna

Odejście Seweryna i Tobiasza z programu Farma 3 mocno zaboli widzów. Jednak nie tylko oni odczują ich brak. Do tej pory z chłopakami trzymał się też Marcin. Ten opuszczony przez nich raczej nie będzie z tego powodu do końca zadowolony. Zresztą współczucie okazują mu i widzowie w komentarzach. Ci podkreślają, że w Farma 3 Marcinowi pozostała tak naprawdę już tylko Renia, bo reszta nie jest raczej najlepszą opcją do zawierania jakichś bliższych relacji. Co czeka nas teraz w takim razie w najbliższych odcinkach? Jak Marcin poradzi sobie bez wsparcia Tobiasza i Seweryna i czy w tej sytuacji uda mu się dotrzeć do finału? Tego dowiemy się z pewnością w nadchodzących odcinkach Farma 3. A ten program, jak zawsze możemy oglądać w Polsacie od poniedziałku do piątku o 20:00.