telewizja

Farma 3: Margo odpadła z programu, a widzowie są oburzeni. Tym, jak potraktowała ją produkcja

2024-03-01 12:52

To już ostatnie chwile program Farma 3 w Polsacie. Finał przed nami i dowiemy się, kto wygra ten sezon show. Jednak w sieci nadal nie milkną echa po tym, co mogliśmy oglądać w ostatnich odcinkach. Z programem Farma 3 rozstała się Margo, co oburzyło wielu widzów. Ci uważają, że produkcja potraktowała ją niesprawiedliwie.

Farma 3: Margo odpadła z programu

To nie były łatwe do oglądania odcinki programu Farma 3. Choć cały sezon wzbudzał ogromne emocje, ponieważ widzowie mieli mnóstwo zarzutów do produkcji, w tym m.in. to, że nie traktuje sprawiedliwie uczestników, to ostatni czas jest szczególnie trudny. Po całym sezonie Farma 3, w którym oglądaliśmy manipulacje, rozpadanie się sojuszy i szczucie jednych na drugich, musieliśmy pożegnać większość uczestników. Wiemy już, że w finałowej trójce Farma 3 znaleźli się Amanda, Angelika i Maciek. Jednak widzowie inaczej wyobrażali sobie ten skład. Na ostatniej prostej przed finałem z Farma 3 pożegnała się bowiem Margo i widzowie nie mogą się pogodzić z jej odejściem. Ich zdaniem to właśnie Margo powinna znaleźć się w finale i wygrać program. Mało tego - uważają, że jej odpadnięcie było niesprawiedliwe.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Margo odpadła niesprawiedliwie?

Widzowie programu Farma 3 słyną z tego, że jeśli coś im się nie podoba, to głośno o tym mówią. Mało tego - często w bardzo dosadnych słowach. Mogli się o tym przekonać uczestnicy, którzy nie przypadli im do gustu. Pod ich adresem nie brakowało bowiem niemiłych komentarzy. Te uderzały jednak również w samą produkcję, która zdaniem oglądających Farma 3 traktowała uczestników niesprawiedliwie. Jednym z dowodów na takie twierdzenia ma być m.in. fakt, że z programu na ostatniej prostej odpadła Margo. Widzowie uważają, że pożegnała się ona z Farma 3 w wyniku niesprawiedliwości.

Jak organizatorzy mogli dać taka konkurencję kobiecie 40 letniej i młodemu chłopakowi strasznie nie sprawiedliwe 😢Margo brawo 👏❤️

Jeszcze z kontuzją ręki Margo !🙈

Ona wygrała. Maciej nie zasłużył żeby być w finale.

- czytamy na profilu programu Farma 3.

Margo ma jeszcze jednak szanse na zwycięstwo, ponieważ internauci mogą na nią głosować w plebiscycie w sieci. Czy to ona zostanie ulubienicą internautów? Tego dowiemy się w finałowym odcinku Farma 3 o 20:00.