telewizja

Farma 3: Marta wyznała prawdę o Amandzie. Fani mieli jeden wniosek

2024-03-04 17:35

Program Farma 3 odszedł już do historii. Jednak w pamięci widzów zostanie pewnie jeszcze na długo. Tym bardziej, że teraz - po zakończeniu sezonu - uczestnicy ujawniają coraz więcej informacji na temat produkcji. Na wyjątkowo szczere wyznanie o Amandzie zdecydowała się Marta. Co powiedziała o tej uczestniczce?

Farma 3: Marta i Amanda mają ze sobą kontakt?

Czy tego chcemy, czy nie - program Farma 3 dobiegł końca. Po wielu tygodniach zmagań uczestników na ekranie, w końcu poznaliśmy zwycięzcę. Wygraną została Angelika. To ona zdobyła złote widły i 100 tysięcy złotych. Jej droga do wygranej z pewnością nie była łatwa, ponieważ w Farma 3 nie brakowało emocji. Mogliśmy oglądać zawieranie sojuszy, kłótnie, a nawet mocne słowa pod adresem uczestników. Widzowie Farma 3 wybrali swoich ulubieńców, ale i szybko znaleźli też bohaterów, za którymi nie przepadali. Tu w pierwszych odcinkach na pierwszy plan wysunęła się Amanda, która została dla wielu widzów wrogiem numer 1. Potem podpadła im Marta, która z Farma 3 odpadła na ostatniej prostej przed finałem. Same dziewczyny w programie dość mocno trzymały się ze sobą. A jak jest teraz, po zakończeniu Farma 3?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Amanda i Marta rozmawiają ze sobą

Te bohaterki w Farma 3 wzbudzały ogromne emocje. Zresztą trudno się dziwić, ponieważ i Amanda i Marta miały duży wpływ na rozgrywkę. Jednak program to w dużej mierze gra, a czasami zawarte tam sojusze są tylko elementem taktyki. Jak zatem obecnie wygląda życie Amandy i Marty już po skończeniu Farma 3? To ostatnio postanowiła rozwiać sama Marta, która o Amandzie wypowiedziała się na swoim Instagramie. Marta wprost przyznała, że nie ma z Amandą na tyle kontaktu, by mówić tu o przyjaźni. Jednak jak napisała: "Zawsze powtarzam - to był tylko program. Udało się wszystko wyjaśnić i… tak mamy kontakt. Po każdej burzy wychodzi słońce i mam nadzieje, ze nasza cała ekipa zapomni sobie te aferki i będziemy mogli jeszcze nie raz zakręcić kolanem". Co w takim razie pozostanie z tej relacji? Sami jesteśmy ciekawi! Widzowie w komentarzach życzą im powodzenia.