telewizja

Farma 3: Renia ma szansę na finał! Ostatnio pięknie wyjaśniła Tobiasza

2024-02-09 12:55

Życie na farmie jest nudne? Oj nie, a na pewno nie na Farmie 3. Ostatnio dobitnie przekonujemy się o tym w odcinkach tego show Polsatu. Emocji dostarcza m.in. Amanda, która stała się znienawidzoną bohaterką widzów. Ci uwielbiają z kolei Renię. Czy to właśnie ona zwycięży w programie, pokonując konkurencję?

Farma 3: Renia wygra program?

Na Farmie znowu zrobiło się gorąco. I wiele wskazuje na to, że program Farma 3 szybko nie obniży temperatury. Po raz kolejny mogliśmy się o tym przekonać po ostatniej sytuacji z udziałem Amandy i Tobiasza. Na jaw wyszło bowiem, że Tobiasz grał od jakiegoś czasu na dwa fronty, chodząc na ploty i do Amandy i do Marcina. To nie spodobało się oczywiście farmowej "królowej zła". Tym bardziej, że okazało się, że Tobiasz chciał ją wykosić z programu. Teraz to raczej on znajdzie się na celowniku Amandy. Jakby tego było mało, Tobiasz oberwał nie tylko od Amandy, ale i od Reni. Wszystko dlatego, że ta wytłumaczyła mu, dlaczego jego zachowanie było nieodpowiednie. Co zresztą wiedziałoby chyba każde dziecko, bo nie jest wielką filozofią, że nie plotkuje się w dwóch, przeciwnych sobie grupach.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Renia zostanie zwyciężczynią?

Renia zasłynęła w programie Farma 3 tym, że nie patyczkuje się i mówi to, co myśli. W dodatku często są to naprawdę mądre i trafne zdania. Dlatego jej ostatnia rozmowa z Tobiaszem bardzo przypadła widzom do gustu. Spodobało się im to, że Renia się z nim nie cackała, tylko wyłożyła kawę na ławę, że zachował się nieodpowiednio. W komentarzach popłynęło dużo słów uznania dla Reni i fani programu przyznali jej rację. Mało tego - Renia z programu Farma 3 zaskarbiła ich serca do tego stopnia, że zdaniem obserwatorów powinna wygrać program.

RENIA SŁUCHAM CIĘ CO MOWISZ I JAK DLA MNIE POWINNAŚ WYGRAĆ TEN PROGRAM! 🥹❤️🔥 do końca szczera i zgodna ze swoimi zasadami! Wow wow wow !

Renia pięknie wyjaśniła Tobiasza 👏👏👏

Super Renia jest szczera do bólu, nie patrzy w tym na swoje bezpieczeństwo. Najuczciwsze osoby to Renia i Marcin. Oby byli w finale 😍

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

O tym, czy Renia wygra program dowiemy się za jakiś czas. Natomiast jej drogę po zwycięstwo można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.