telewizja

Farma 4: wielka zmiana w programie! Mamy przecieki z planu

2024-06-10 0:01

Fani programu Farma 4 mają powody do radości. Już jakiś czas temu zapowiadaliśmy Wam, że czwarty sezon hitowego programu Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Telewizja zorganizowała bowiem casting, w którym wyłonieni zostali uczestnicy nowej edycji. Teraz znamy już szczegóły tego sezonu i mamy przecieki z planu.

Farma 4: ruszyły zdjęcia. Będzie nowa prowadząca

To już oficjalne i nie ma odwrotu! Kolejna edycja programu Farma 4 zbliża się wielkimi krokami. Po Farma 3 poprzeczka postawiona jest niezwykle wysoko, ponieważ uczestnicy tego sezonu wzbudzali ogromne zainteresowanie w sieci. To zgarniała m.in. Amanda, która przed długi czas była jedną z najmniej lubianych uczestniczek przez widzów Farma 3. Sporą sympatię miała za to Renia, która i teraz może liczyć na duże wsparcie ze strony obserwatorów. Finalnie program wygrała jednak Angelika. Kto zostanie zwycięzcą Farma 4? Tego dowiemy się oczywiście za jakiś czas, ponieważ obecnie trwają dopiero zdjęcia do nowego sezonu. Wiemy już za to jednak o nim coraz więcej. Polsat ujawnił bowiem, że w Farma 4 pojawi się nowa prowadząca oraz nowa ekspertka. Kto to taki?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Farma 4: Milena Krawczyńska nową prowadzącą

Przez ostatnich kilka sezonów widzowie programu Farma mogli w nim oglądać dwie prowadzące - to Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. W Farma 4 czeka nas jednak zmiana. W obsadzie pojawi się bowiem Milena Krawczyńska, czyli siostra Ilony, którą doskonale znają wszystkie osoby, które obserwują dziewczyny w sieci. Te są bowiem niemal nierozłączne. Jak będzie w Farma 4 i czy Milena Krawczyńska sprawdzi się w programie, jak Ilona Krawczyńska? O tym przekonamy się dopiero w styczniu 2025 roku, ponieważ to wtedy zaplanowana jest Farma 4Milena Krawczyńska to nie jedyna osoba, która dołącza do programu. Rolnika Szymona będzie bowiem wspierała Beata Oleszek - rolniczka, gospodyni i ekspertka od kuchni tradycyjnej. Jak poradzi sobie w roli ekspertki? Chyba wszyscy są ciekawi! Zwycięzca Farma 4 tradycyjnie otrzyma 100 tysięcy złotych oraz tytuł „Super Farmera” i „Złote Widły”.

Listen on Spreaker.