Gwiazdy

Gorące dziewczyny od "Seksualna niebezpieczna" wracają. Ich rozpalające zmysły zdjęcia podbijają sieć!

2023-08-24 16:14

Seksowne dziewczyny z Miriami ugruntowały sobie pozycję prawdziwej megagwiazdy nie tylko na polskiej scenie muzycznej. A to wszystko za sprawą jednego kawałka, który w krótkim czasie stał się prawdziwym hitem! Gorące dziewczyny swoim hitem rozkochały w sobie nie jednego Polaka. Seksualna niebezpieczna, to utwór, który stał się hymnem letnich imprez. Teraz girls band powraca i na nowo rozpala zmysły.

Pamiętacie hit Seksualna niebezpieczna, który kilkanaście lat temu wybrzmiewał na niemal wszystkich dobrych imprezach? Wiele osób nie wyobrażało sobie zabawy bez ruchliwej piosenki, którą wykonywał ukraiński zespół składający się z trzech dziewczyn. Tercet, wraz z lwowskim raperem VovaZiL'vova nagrał seksualny hit, dzięki któremu usłyszał o nim niemal cały świat. Największą uwagę przykuwała taneczna melodia, przy której ciało samo rwało się do tańca, ale również zjawiskowy, letni teledysk z przepięknymi, seksownymi dziewczynami. Pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że skład Mirami kilkukrotnie się zmieniał, a nowe wokalistki wybierane były na drodze castingu. Początkowo, w 2010 roku, do grupy należały: Marta Moch, Julia Iwaszkiw i Jana Snitkus. Co ciekawe, żadna z dziewczyn, która śpiewała kawałek w 2010 roku, nie jest już w girls bandzie. Obecnie do grupy należą: Maria Ivaskevych, Oksana Pidvyshenna, Tetiana Bek. Teraz dziewczyny postanowiły wydać kolejny, wakacyjny hit! Jak myślicie, czy zespół kolejny raz podbije serwisy streamingowe?

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Mirami - zespół

Grupa Mirami powstała w 2010 roku i szybko zyskała ogromną popularność nie tylko na Ukrainie, ale także w naszym kraju. Ich letni kawałek rządził wszystkimi dyskotekami i imprezami. Kiedy tylko z głośników wydobywały się pierwsze dźwięki charakterystycznej melodii parkiet automatycznie się zapełniał. Teraz dziewczyny postanowiły powrócić i wydać nowy singiel w iście letnim stylu. Lekka, taneczna i rozpalająca zmysły melodia połączona z zadziornym tekstem i kuszącym teledyskiem sprawia, że ciało rwie się do tańca. Pomimo tego, że skład grupy wielokrotnie się zmieniał, to girls band nadal posiada w sobie tę niepowtarzalną energię, którą zaraził wszystkich kilkanaście lat temu. Dziewczyny, które tworzą grupę od 2018 roku, choć nadal posiadają tę samą energię, to niesamowicie się zmieniły. Zresztą, zobaczcie sami!