Maria Kobryń w VOX FM

i

Autor: Materiały prasowe/Maria Kobryń Gościnią W Samą Porę VOX FM będzie Mecenas z TikToka

Gwiazda TikToka ostro "nie macham wiadomo czym!" Wyjątkowa rozmowa tylko w VOX FM

2022-04-13 11:51

Obserwuje ją prawie 130 tysięcy osób. Na TikToku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, często wyjaśniając zawiłości polskiego systemu prawnego. Znana jako "Mecenas z TikToka" Maria Kobryń będzie gościnią Przemka Sasowskiego.

Kim jest Maria Kobryń - Mecenas z TikToka?

Jej filmiki mają nawet po kilkaset tysięcy wyświetleń. Maria Kobryń na TikToku najczęściej porusza tematy bieżące, które nurtują większość z nas. Na jej koncie możemy znaleźć zarówno odniesienia do bieżących wydarzeń, wchodzących w życie przepisów, jak i poznać luki i kruczki w polskim prawie.

Maria Kobryń zarządza własną kancelarią Blueshell Legal. Jest ekspertką w prawie nieruchomości, prawie budowlanym i w prawie kontraktowym. Specjalizuje się w zakresie komercjalizacji obiektów komercyjnych, biurowych i logistycznych oraz problematyki umów najmu. Jest również autorką kilkudziesięciu publikacji i artykułów dotyczących problematyki nieruchomościowej, jak również działalności gospodarczej w Polsce. Mimo napiętego grafiku, w wolnych chwilach znajduje czas na aktywność na TikToku

Maria Kobryń W Samą Porę VOX FM

Klucz do sukcesu Mecenas z TikToka

Czy prawnicy potrafią mówić ludzkim głosem?Czy poza prawem mają coś ciekawego do powiedzenia? Czy da się prowadzić konto na TikToku nie tańcząc i nie machając wiadomo czym i do tego mieć mnóstwo followersów?

Na te i wiele innych pytań Mecenas Z TikTika odpowie w rozmowie z Przemkiem Sasowskim. To nie pierwsza wizyta Marii Kobryń w VOX FM. Ta sympatyczna Pani mecenas tłumaczyła już naszym słuchaczom zawiłości przepisów dotyczących uciekających przed wojną.

Cała rozmowa do usłyszenia w czwartek (14. kwietnia) w programie W Samą Porę po 20:00 w VOX FM.