Gwiazdor disco polo znów stanie w oktagonie. Z kim będzie walczył Skolim na Prime Show MMA 4 26.11.2022?

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Gwiazdor disco polo znów stanie w oktagonie. Z kim będzie walczył Skolim na Prime Show MMA 4 26.11.2022?

Gwiazdor disco polo znów stanie w oktagonie. Z kim będzie walczył Skolim na Prime Show MMA 4 26.11.2022?

2022-10-23 13:27

Skolim ma już za sobą jedną walkę w Prime Show MMA. Gwiazdor disco polo zadebiutował w tej federacji w lipcu i wybrał. Teraz wraca do oktagonu. Wiadomo z kim będzie walczył Prime Show MMA 4 26.11.2022r. w w Szczecinie.

Skolim to wokalista disco polo znany z takich hitów, jak np. „Wyglądasz idealnie” czy „Kiss me Baby”. Discopolowiec ma już za sobą jedną walkę w Prime Show MMA. Piosenkarz walczył w drugiej edycji wydarzenia freakowej federacji. W lipcu 2022 artysta bardzo szybko rozprawił się z Jasiem Kapelą i wygrał bojkę. Jak będzie tym razem? Okaże się 26 listopada. Wtedy zaplanowana jest czwarta edycja Prime Show MMA w Szczecinie. Wiadomo już, że przeciwnikiem Skolima będzie Księciunio. Młody wokalista disco polo dopiero zadebiutuje w klatce. Smaczku walce dodaje fakt, że panowie mają na koncie wspólny kawałek pod tytułem „Rzuciłaś czar”.

ZOBACZ TEŻ: Sromotna porażka „Wyglądasz idealne”. Skolim spada z podium i leci bardzo nisko. Kto zwyciężył 429 notowanie Best Listy VOX FM?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM