Gwiazdy disco polo zarabiają KROCIE

i

Autor: AKPA

muzyka

Gwiazdy disco polo zarabiają potężne pieniądze. Ceny za wesela zwalają z nóg

2023-05-23 8:46

Marzy wam się wesele z gwiazdą disco polo? Należycie do fanów Boys, Zenka Martyniuka, czy Pięknych i Młodych, i pragniecie, by ukochani wokaliści zagrali na waszym przyjęciu? To lepiej przygotujcie się na niemały wydatek.

Ile kosztuje występ Marcina Millera, Pięknych i Młodych, czy Czadomana? Jakie kwoty zarabiają gwiazdy disco polo za jeden koncert? Odpowiedzi na te pytania mogą przekroczyć wasze najśmielsze oczekiwania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Koncert disco polo W KOŚCIELE? Mejk zagrali podczas mszy świętej! [WIDEO]

Gwiazdy disco polo zarabiają dużą kasę. Ceny za wesela szokują

Pewien znany youtuber, Dymitr Błaszczyk z kanału „Sprawdzam Jak”, postanowił prześwietlić kariery popularnych discopolowców i dowiedzieć się, ile zgarniają za wesela. W końcu, jak łatwo się domyślić, występ legendy polskiej muzyki tanecznej to nie w kij dmuchał i na pewno trzeba się wykosztować. No… i to porządnie.

Menadżer zespołu Boys ujawnił, że ich występ kosztuje w przybliżeniu 40 tys. zł netto (dokładna kwota zależy od tego, czy pojawia się też tzw. „koncert życzeń”, czyli zamówienia specjalne).

Jeśli chodzi o event weselny jest to około 35 minut plus ewentualne bisy. Nazywam je "koncertem życzeń", który wcześniej ustalamy z ogranizatorem [...] Jeśli pan młody prosi o wykonanie piosenki "Jesteś szalona" z dedykacją dla swojej pięknej wybranki, czyli małżonki, to Marcin Miller wychodzi ze specjalną dedykacją – ujawnił.

W przypadku Pięknych i Młodych cena mieści się w przedziale 25-35 tys. złotych, co zależy od tego, czy zespół musi przyjechać specjalnie na wesele, tj. nie gra akurat koncertu w okolicy. Na występ Czadomana trzeba przeznaczyć ok. 25 tys. zł brutto za godzinę, zaś zespół Power Play inkasuje najmniej, bo ok. 15 tys. zł.

VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.