Mateusz Gessler

i

Autor: screen z Instagram/@hellskitchenpolska Mateusz Gessler nowym szefem Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia

Hell's Kitchen 2022 "jakby jaj nie miał" internauci bez litości po pierwszym odcinku Piekielnej Kuchni

2022-09-01 14:38

Za nami pierwszy odcinek najnowszego sezonu Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. W roli szefa najgorętszej restauracji w kraju zadebiutował Mateusz Gessler. W niektórych widzach wzbudził on skrajne uczucia i nie kryli swojego niezadowolenia w komentarzach.

Hell's Kitchen 7. debiut Mateusza Gesslera

Czternastka śmiałków rozpoczeła przygodę z Piekielną Kuchnią. Hell's Kitchen wystartowało z 7. sezonem na antenie Polsatu. W roli szefa kuchni zadebiutował Mateusz Gessler. Reality show oparty na angielskim formacie emitowany był w polskiej telewizji w latach 2014–2016, aktualna edycja jest pierwzszą po sześcioletniej przerwie. W pierwszych czterech sezonach Piekielną Kuchnią zarządzał Modest Amaro, a w kolejnych dwóch zmienił go Michał Bryś.

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany w programie nie podobają się fanom "Za dużo kombinowania" Uczestnicy Love Island 6. dobrali się w pary

Jak przygotować się na nowy rok szkolny? Ja Wam Pokażę w VOX FM

Mateusz Gessler musi zmierzyć się więc z legendą aż dwóch poprzedników. Co ciekawe, to właśnie on w 2014 roku otrzymał propozycję prowadzenia Piekielnej Kuchni, ale z powodów osobistych miał z niej zrezygnować. W latach 2016–2021 był jednym z jurorów programu TVN MasterChef Junior. Internauci w komentarzach są w stosunku do szefa raczej krytyczni.

Wg mnie szef bez charyzmy, brak większej ilości amatorów, bo to ich progres oglądało się najlepiej, bo mieli więcej do udowodnienia a tu prawie wszyscy influ. @hellskitchenpolska jak będzie następny sezon mniej znanych osób, więcej amatorów bo ten sezon wydaje się sztuczny przynajmniej dla mnie. I GDZIE JEST KURT SCHELLER

Wstyd to oglądać . Szef kompletnie się na tym nie zna . On z nimi rozmawia jakby jaj nie miał

Hell's Kitchen 7. kiedy leci?

„Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” można oglądać w każą środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

CZYTAJ TAKŻE: CamaSutra nie spodobała się księdzu! Grozi, że nie odprawi mszy na dożynkach

Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. Edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy