Love Island. Wyspa Miłości 2022

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci W pierwszym odcinku 6. sezonu randkowego show nie wszystko podobało się widzom

Zmiany w programie nie podobają się fanom "Za dużo kombinowania" Uczestnicy Love Island 6. dobrali się w pary

2022-08-30 15:29

Randkowe show Polsatu wystartowało po raz szósty. Pierwszy odcinek był inny niż w dotychczasowych edycjach. Fani formatu zmianami nie są zachwyceni "Za dużo kombinowania" piszą w komentarzach. O co poszło?

Love Island 6. uczestnicy dobrali się w pary

Za nami pierwszy odcinek Love Island. Wyspa Miłości po raz szósty zagościła na antenie Polsatu. W dotychczasowych odsłonach uczestnicy w pierwszym odcinku dobierali się w pary wyłącznie na podstawie wyglądu i pierwszego wrażenia. Tym razem jednak przed parowaniem panie i panowie mieli okazję się poznać. Na początku w zwykłych, luźnych rozmowach, gdy po kolei wchodzili do willi. Później zaczęły się szybkie randki. Padło wiele pytań i wyraźnie zaczęło iskrzyć między niektórymi uczestniczkami i uczestnikami. Wieczór zakończył się imprezą, po której panie poszły spać do sypialni, a panowie... spędzili noc na dworze, w ogrodzie willi.

Dopiero następnego dnia pojawiła się Karolina Gilon, która poprosiła uczestników o zebranie się w Kręgu Ognia. I tam Karolina sparowała się z Mateuszem, Inez z Sebastianem, Wiktoria z Kubą, a Weronika wybrała Kamila. Paweł pozostał sam, zostając tym samym singlem, a Gilon przypomniała mu, że single opuszczają program. Wtedy za uczestnikiem wstawiła się Inez, która zaproponowała by za niego odejść z willi. Karolina Gilon oznajmiła jednak, że Paweł zostaje i jeszcze będzie miał szansę na miłość. Widzowie mogą teraz dzięki specjalnej aplikacji stworzyć zupełnie pary, uwzględniając uczestniczki, których wyspiarze jeszcze nie znają.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 2022 - przed nami 6. sezon popularnego show! Zobacz willę i uczestników. Kiedy leci? Jak oglądać?

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM

Niestety nowa formuła pierwszego parowania nie spodobała się fanom programu, którzy gorzkie żale wylali w komentarzach na Instagramie.

Za dużo kombinowania w tym pierwszym odcinku. Jakby chcieli wszystko na raz zrobić ??‍♀️

Jak uczestniczka chce uciec z programu już w pierwszym odc to o czymś świadczy hahahahha ?Nam ciężko się to oglądało, a co dopiero oni maja powiedzieć ?

Troche bez sensu już przeparowywać te pary w aplikacji, skoro w ogole ich nie znamy? na przyklad mnie absolutnie wszystko jedno teraz kto bedzie w parze z kim

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Uczestnicy mają na koncie pierwszą spinę? "Spalisz trochę kalorii, przyda ci się"

Sonda
Kto z Love Island. Wyspa Miłości 6. wzbudza w Tobie największą sympatię?

Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. Edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy