Hotel Paradise 7: Tori zmiażdżyła internautów. Ci zarzucali jej, że jest gruba

i

Autor: Instagram.com/tori.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: internauci wypomnieli Tori wagę. Jej odpowiedź ich zmiażdżyła

2023-10-22 13:46

Tori to jedna z najbardziej krytykowanych uczestniczek Hotelu Paradise 7. Do tej pory widzom nie podobało się jej zachowanie i to, że robi wszystko, żeby dotrzeć w programie, jak najdalej. Teraz jednak postanowili doczepić się do czegoś innego. A dokładniej do wagi Tori. Zdaniem internautów dziewczyna wygląda coraz gorzej.

Hotel Paradise 7: internauci wypominają wagę Tori

Tori to w jedna z najgłośniejszych bohaterek Hotelu Paradise 7. W ostatnim czasie tworzy parę z Krzyśkiem, co nie do końca podoba się internautom. Ich zdaniem Tori należy bowiem do tej grupy uczestników, która w show skupia się głównie na knuciu i myśleniu o tym, jak dotrzeć do finału i zarobić pieniądze, a nie na tym, żeby w programie realnie znaleźć miłość. Dlatego widzowie Hotelu Paradise 7 są zdania, że Tori jak najszybciej powinna zostawić Krzyśka albo ten powinien od niej odejść. Chłopak wyraźnie jest w niej bowiem zakochany, a dziewczyna zupełnie tego nie odwzajemnia. To jednak nie jedyna uwaga jaką mają fani Hotelu Paradise do Tori. W ostatnim czasie coraz częściej zaczęli komentować jej wygląd i zwracać uwagę na jej wagę. Zdaniem fanów show Tori mocno przytyła.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: Tori odpowiada na komentarze o jej wadze

Internauci na profilu Hotelu Paradise 7 napisali mnóstwo komentarzy nt. wagi Tori. Większość z nich jest oczywiście negatywna. Oglądający Hotel Paradise 7 są zdania, że Tori z odcinka na odcinek waży coraz więcej, a w dodatku tej sytuacji nie polepsza fakt, że nie je najzdrowiej. We wpisach panuje prawdziwy lincz na tę uczestniczkę randkowego show TVN7.

Tori uważam za piękna dziewczyne . Ogólnie jako osoby „nie przepadam”. Nie chce zeby zabrzmiało to jak obrażanie czy hejt . Ale dziewczyna narzeka na swój wygląd ze tu i ówdzie za gruba w międzyczasie zajadając się słodyczami. Dla mnie widać na twarzy skutki nutelli. I nie chciałabym od chłopaka usłyszeć ze wszystko jest ok w takiej sytuacji. To nie jest akceptacja siebie. To jest jego wizja . I fajnie ze jemu się to podoba ale wydaje mi się ze to jej powinno sie to przede wszystkim podobać

Narzeka ,że przytyła, a nutelle łyżkami wyjada. 🤦‍♀️

Tori z odcinka na odcinek coraz gorsza

- możemy przeczytać na profilu programu. Na te nieprzyjemne komentarze odpowiedziała Tori. Wytłumaczyła, że jej wygląd w programie, to nie do końca jej wina.

niestety tam nie było takiego jedzenia jakie powinnam jeść, mam pewna „chorobę” i muszę się bardzo trzymać diety, bo inaczej puchne. Tam takiej możliwości nie było by trzymać się restrykcyjnie diety plus nie spodziewałam się, ze bede tak długo ✨

- napisała Tori na profilu programu.

Jednak prawda jest taka, że w Hotelu Paradise 7 to nie wygląd, a miłość jest najważniejsza. Czy ta między Tori i Krzyśkiem, z którym jest obecnie w parze przetrwa? Sprawdzajcie od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.