Hotel Paradise 7: Kori i Jacek jednak NIE SĄ razem? “Ciągnie nas do siebie”

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise 7: Kori i Jacek jednak NIE SĄ razem? “Ciągnie nas do siebie”

telewizja

Hotel Paradise 7: Jacek ma ogromny problem. To już uzależnienie?

2023-11-16 14:42

Jacek z Hotelu Paradise 7 ma poważny problem? Na to wskazują jego ostatnie publikacje w sieci, w których przyznał się, że ma kłopot z jedną rzeczą. I wbrew temu, co mogłoby się niektórym wydawać, nie chodzi o Kori, z którą ten uczestnik tworzył parę w siódmej edycji randkowego show Hotel Paradise.

Hotel Paradise 7: Jacek otwarcie o swoim problemie

Uczestnicy Hotelu Paradise 7 w ostatnich tygodniach dostarczali nam na ekranie ogromnych emocji. Mogliśmy oglądać, jak knują, ściemniają, a w przypadku niektórych - tworzą udane relacje. Jedno jest pewne - wszystkim zależało na wygranej w programie. Do jego finału dostali się Jacek i Kori oraz Justyna i Roch. Show wygrali po kilku tygodniach zmagań Jacek i Kori. Choć oficjalnie - nie są razem. Niezależnie jednak od ich uczuć, byli dla widzów programu parą, która nawet nieźle się dogadywała. Teraz coraz więcej dowiadujemy się o nich już poza okiem kamer. Jacek bardzo chętnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi chwilami z jego życia, a także przekazuje swoje przemyślenia. Ostatnio postanowił zasygnalizować swój problem.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Jacek jest uzależniony od kawy?

Jedne problemy w naszym życiu są większe, inne mniejsze. Są też takie, które niektórzy mocno wyolbrzymiają. Jak jest w przypadku Jacka z Hotelu Paradise 7? Ten podzielił się ostatnio ze swoimi obserwatorami na Instagramie nietypowym przemyśleniem. Okazuje się, że Jacek ma jego zdaniem ogromny problem z... kawą. Około 20 dodał story, na którym poinformował swoich followersów o tym, że pije już piątą tego dnia. Jak widać chłopakowi musiało mocno brakować energii. Na jej zbyt małą ilość na pewno nie narzekał za to w Hotelu Paradise 7, gdzie nie raz potrafił zaskoczyć. W końcu to Jacek w jednym z odcinków zdecydował, że pokaże się widzom tak, jak stworzyła go natura.

Listen on Spreaker.