telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin i Mallu zerwali kontakt? Te dowody nie pozostawiają złudzeń

2023-10-30 21:49

Relacją tej dwójki w Hotelu Paradise 7 żyła cała Polska. Marvin i Mallu zrobili sporo zamieszania w tej edycji. Jedni twierdzili, że są sobie przeznaczenie na całe życie. Inni, że chłopak powinien, jak najszybciej uciekać. Finalnie i Marvin i Mallu opuścili Hotel Paradise 7. Czy ich uczucie przetrwało?

Hotel Paradise 7: Marvin i Mallu nie są razem?

Ta para wśród widzów Hotelu Paradise 7 wzbudzała ogromne emocje. Oglądający z wypiekami na twarzach obserwowali, co dalej z Mallu i Marvinem. Zdaniem części komentatorów programu, Mallu miała ze sobą poważne problemy emocjonalne, a niektórzy sugerowali jej nawet, że powinna skorzystać z pomocy specjalisty. Marvinowi zalecali natomiast, by jak najszybciej uwolnił się z tej relacji. Po jakimś czasie uczestniczka niespodziewanie ogłosiła, że odchodzi z programu. Niedługo po emisji tego odcinka trafiła do szpitala. W kolejnych dniach z randkowego show odpadł Marvin. Wielu widzów zaczęło się zastanawiać - czy Mallu i Marvin są dalej razem? Otóż, wszystko wskazuje na to, że... nie. Zdaniem widzów płomienne uczucie tej dwójki, które mogliśmy oglądać na ekranie wygasło. I są na to dowody.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: to koniec Mallu i Marvina?

Związek Mallu i Marvina miał być, jak z bajki. Oboje zakochali się w sobie w programie, nie brakowało też czułości i mówienia sobie uroczych słów i wyznawania miłości. Wszystko wskazywało na to, że ta dwójka po zakończeniu udziału w Hotelu Paradise 7 rzuci się sobie w ramiona i będzie żyła długo i szczęśliwie. Bajkowe scenariusze mają jednak to do siebie, że nie zawsze się sprawdzają. I zdaniem widzów wszystko wskazuje na to, że tak jest i w tym przypadku.

mam dokładnie te same spostrzeżenia, jak i również takie, że Mallu nie jest z Marvinem, bo inni uczestnicy ciągle wstawiają zdjęcia, na których jest Marvin, np. ze wspólnego oglądania odcinków, z kolei na żadnym nie ma nigdy Karoliny, tak samo po storkach Karoliny widać, że ciągle spędza czas ze znajomymi spoza hotelu, nie widzę, żeby z kimkolwiek z hotelu się integrowała, chyba, że to takie celowe zagrania, żeby podbić oglądalność i żeby potem było wielkie wow 🤔

Ta edycja zdecydowanie za dużo zdradza na story chyba już nikt tego nie pilnuje

I jeszcze Oliwka skomentowala ze jak oglada odvinki to stwierdza ze Mallu i Marvin sa z innych swiatow, czy cos takiego. Raczej by tak nie mowila gdyby Marvin byl z Mallu

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy widzowie w swoim śledztwie mają rację? O tym z pewnością dowiemy się już niebawem, gdy uczestnicy po zakończeniu programu będą mogli zdradzić nieco więcej. Póki co, do 9 listopada od poniedziałku do czwartku o 20:00 możemy oglądać nowe odcinki Hotelu Paradise 7 na antenie TVN7 i w Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki