Hotel Paradise 7: Roch przegiął już ostatecznie. Tego widzowie mu nie zapomną

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Roch przegiął już ostatecznie. Tego widzowie mu nie zapomną

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch wychodzi na prostą? To jedyna taka okazja żeby go spotkać

2023-11-20 12:26

Tego uczestnika Hotelu Paradise 7 widzowie raczej długo nie zapomną. Roch dał się poznać jako osoba, która, żeby przetrwać w programie jak najdłużej, jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Przez to został wrogiem numer jeden oglądających. Teraz niektórzy będą mieli okazję spotkać go na żywo. Jednak nie na rozmowę.

Hotel Paradise 7: Roch królem knucia?

Roch raczej szybko nie wyjdzie z pamięci widzów Hotelu Paradise 7. Choć siódma edycja programu i jego finał już za nami, Roch nadal jest na ustach wielu internautów. Ci regularnie wypominają mu przewinienia, których ich zdaniem dopuszczał się w programie. A to m.in. knucie przeciwko pozostałym uczestnikom, obgadywanie reszty, a także uwzięcie się na Łucję. W przypadku tej dziewczyny oglądający poskarżyli się nawet do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Finalnie Roch jednak nie wygrał Hotelu Paradise 7, a w dodatku odwróciła się od niego część uczestników. Widzowie z nim jednak zostali i wielu z nich nadal regularnie pisze negatywne komentarze pod jego postami. Okazuje się, że najodważniejsi będą mogli wypowiedzieć je w twarz. Jest bowiem okazja do spotkania Rocha.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch nauczy Polskę grać w tenisa?

O Rochu powiedziano w Internecie już naprawdę wiele. Chłopak ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Ci drudzy doceniają go m.in. za liczne pasje. Tymi chłopak bardzo chętnie dzieli się w sieci, a także przekazuje bakcyla innym osobom. Ostatnio np. Roch zaskoczył wszystkich pojawiając się na wykładzie na jednej z uczelni. Na tym jednak nie koniec. Na jego Instagramie pojawiła się informacja, że można się też z nim spotkać w innej formie. Okazuje się, że chłopak prowadzi bowiem indywidualne i grupowe treningi tenisa. Biorąc pod uwagę, jak świetnie Roch rozgrywał uczestników w programie, niewykluczone, że pod jego okiem wyrośnie nam kolejna legenda tenisa pokroju Igi Świątek.