telewizja

Hotel Paradise 7: widzom mocno puściły nerwy. "Ustawka"

2023-10-03 13:20

Hotel Paradise 7 po raz kolejny w ostatnich dniach dostarczył widzom ogromnych emocji. Ci wydają się jednak już coraz bardziej zirytowani tą edycją formatu. Zaczynają też zwracać w sieci uwagę na coraz większą liczbę szczegółów, a nawet zarzucać produkcji, że ta manipuluje odcinkami na swoją korzyść. O co poszło?

Hotel Paradise 7: widzowie coraz bardziej nerwowi

Widzom siódmej edycji Hotelu Paradise powoli coraz mocniej puszczają nerwy. Wszystko zaczęło się już po kilku odcinkach formatu, gdy oglądający coraz mocniej zaczęli zwracać uwagę na Rocha, który chyba wyrósł już na wroga nr 1. Potem jednak zaczęło się obrywać wszystkim uczestnikom, a wszystko przez to, jak traktowali Łucję. Uczestniczka zdaniem niektórych była mobbingowana i znęcano się nad nią. Zresztą na to fani programu poskarżyli się nawet do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która może nałożyć karę na stację. Łucji już jednak nie ma, a oglądający zwracają uwagę na sytuację, która miała miejsce podczas podejmowania decyzji o tym, która z uczestniczek zostanie w programie. Widzom ostro puściły nerwy i zarzucają, że miała tam miejsce ustawka!

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: ustawka w programie?

Podczas jednego z ostatnich odcinków Oliwia miała dokonać wyboru, która z dziewczyn będzie musiała opuścić rajską wyspę. Finalnie z programem musiała rozstać się Justyna, a tym samym Kori została uratowana od wylecenia z show. Teraz na jaw wychodzą jednak coraz ciekawsze smaczki, gdyż uczestniczki Hotele Paradise 7 zdradzają, że na decyzję wpływ miały spore emocje, a nie wszystko zostało pokazane w telewizji. To nie spodobało się widzom formatu.

Justyna i Łucja potwierdzający,że miała odpaść Tori ,ale Roch się popłakał i odpadła Justyna . Jakis.komentarz do tego ? Bo już nie warto.tej ustawki oglądać

Przestaje ogladac. HP to ustawka... skoro Oliwia kilka razy typowała kto ma odpasc to jakiś żart.... bo Roch płakał za Tori.. dziwne że za swoją partnerką już nie .. masakra.. ustawka. Powodzenia

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy produkcja w końcu się doigra i widzowie zbojkotują show? O tym przekonamy się po najbliższych wynikach oglądalności. A póki co Hotel Paradise 7 od października możecie oglądać o 20:00 od poniedziałku do czwartku na antenie TVN7 i w player.pl.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek