Hotel Paradise 7: Wojtek z żalem opuścił program. Odważnie wyznał, co myśli o uczestnikach

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Wojtek okłamał wszystkich! Teraz wyjawia prawdę

2023-11-21 16:01

Wojtek przejdzie do historii Hotelu Paradise 7 jako jeden z tych uczestników, którego widzowie dość mocno polubili. Jako jeden z niewielu w tym sezonie nie podpadł szczególnie swoim zachowaniem. Teraz na jaw wychodzą jednak zaskakujące fakty na jego temat. Okazuje się, że chłopak w programie dość mocno skłamał.

Hotel Paradise 7: Wojtek okłamał widzów

Kurz po finale Hotelu Paradise 7 powoli opada, a my z dnia na dzień dowiadujemy się coraz to ciekawszych informacji na temat uczestników. Ci nie mieli łatwo w tej edycji programu. Wręcz co chwilę mogliśmy oglądać na ekranie ustalanie sojuszy, decydowanie kogo wyeliminować, a w niektórych przypadkach (zdaniem widzów) wręcz uwzięcie się na któregoś z uczestników. Tego w ocenie oglądających miała doświadczać Łucja. Przy tak barwnym i kontrowersyjnym sezonie to, że ktoś nie został mocno zrugany przez fanów Hotelu Paradise 7 jest wręcz osiągnieciem na skalę światową. A jednak Wojtkowi się to udało. Chłopak przebrnął przez ten sezon zdobywając wręcz sympatię ze strony niektórych oglądających. Teraz okazuje się jednak, że dość mocno ich okłamał. Zresztą nie tylko ich, ale i samych uczestników.

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Wojtek nie jest tancerzem erotycznym

Wojtek wszedł do Hotelu Paradise 7 w niezwykle trudnym momencie. Wielu uczestników miało już zawarte sojusze i bliższe lub dalsze znajomości. Dlatego, żeby zabłysnąć przed pozostałymi musiał postawić na mocne uderzenie. Wojtek powiedział w rozmowie z dziewczynami, że jest tancerzem erotycznym i pracuje na wieczorach panieńskich. Okazuje się, że było to... kłamstwo! W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Wojtek wyjaśnił, że wymyślił tę historię na poczekaniu, żeby przyciągnąć uwagę uczestniczek. Gdy opowiadał im bowiem o crossficie, jego zdaniem dziewczyny nie były szczególnie zainteresowane, a nawet wręcz znudzone, dlatego zdecydował się na wymyślenie bajki o tańczeniu na wieczorach panieńskich. Jednocześnie chłopak przyznał, że jest pewny, że gdyby musiał udowodnić w jakiś sposób, że faktycznie zajmuje się taką profesją, to bez problemu by sobie z tym poradził. Nic tylko pozazdrościć jego przyszłej partnerce!

Listen on Spreaker.