telewizja

Hotel Paradise 8: Ada dostała kolejny cios od losu. To dlatego nie odzywała się do fanów

2024-04-23 15:10

Ada z programu Hotel Paradise 8 nie ma szczególnie łatwego czasu. Zdaniem widzów w show była źle traktowana przez Bartka, a teraz wszystkie wspomnienia wracają w związku z emisją odcinków w telewizji. Ostatnio uczestniczka Hotel Paradise 8 otrzymała kolejny cios. Wyjaśniła, dlaczego nie odzywała się do obserwatorów.

Hotel Paradise 8: Ada nie ma łatwego czasu

Dramy, płacz i smutek - tak można opisać ten sezon programu Hotel Paradise 8. W obecnej edycji formatu nie brakuje emocji, choć nie takich, jakich oczekiwaliby widzowie. Ci uważają bowiem, że ten sezon jest nudny i poza tym, że Bartek źle traktuje Adę, to nic więcej się szczególnie nie dzieje. A nie tego oczekiwali fani programu Hotel Paradise 8. Ci chcieli bowiem miłości i namiętności między uczestnikami. W zamian dostali Bartka, który najpierw źle traktował Luizę, a obecnie w słaby sposób odnosi się do Ady. Dziewczyna nie kryła łez w programie Hotel Paradise 8. Co chwilę między nią i Bartkiem dochodzi też do dram. Widzowie w komentarzach na profilu programu mocno bronią Adę. Teraz okazało się, że Bartek to nie jedyny problem w życiu uczestniczki Hotel Paradise 8.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Ada ma kolejny problem

Udział w programie Hotel Paradise 8 z pewnością nie był łatwy dla Ady. W końcu kto wytrzymałby ciągły roller coaster pełen emocji? W dodatku bez większego wsparcia ze strony pozostałych uczestników. Widzowie programu Hotel Paradise 8 od dawna dziwią się bowiem z czego wynika sympatia bohaterów show dla Bartka. To jednak nie jedyny problem Ady. Ta podzieliła się bowiem ostatnio na Instagramie przykrą informacją. Dziewczyna wytłumaczyła swoim obserwatorom, dlaczego przez jakiś czas się do nich nie odzywała. Okazuje się, że Ada ma problemy zdrowotne. A to wszystko w okresie, gdy ma mnóstwo zobowiązań. Uczestniczka Hotel Paradise 8 przekazała, że ma zapalenie ucha. Adzie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Listen on Spreaker.