telewizja

Hotel Paradise 8: Michał mocno pocisnął Bartkowi. Ma dla niego radę

2024-04-08 8:41

Tego nikt się nie spodziewał. O tym, że Bartek jest (mówiąc delikatnie) niezbyt lubiany przez widzów Hotel Paradise 8, wiedzą chyba wszyscy. Jednak nikt raczej nie zakładał, że szpileczkę może wbić mu jedna z osób, która była z nim w programie. A jednak! Michał mocno zaskoczył fanów randkowego reality show.

Hotel Paradise 8: Michał uderza w Bartka

Czy to najgorsza edycja Hotel Paradise? Tak twierdzą niektórzy widzowie, którzy regularnie oglądają Hotel Paradise 8. Wszystko dlatego, że program w zestawieniu z poprzednimi sezonami i np. Love Island 9 wypada stosunkowo blado i nudno. Poza tym już dawno nie chodzi w nim chyba o szukanie miłości, a prędzej o to, kto okaże się większym bucem i zostanie znienawidzony przez widzów. Zresztą w tej konkurencji niektórzy nie mają sobie równych. W siódmej edycji widzom mocno podpadł Roch, który źle traktował Łucję. W Hotel Paradise 8 mamy z kolei Bartka, który chamsko odnosił się do Luizy, a widzowie uznali, że jest narcyzem i chamem z przerośniętym ego. I choć Luizy nie ma już w programie, to Bartek robi wiele, by taka opinia o nim pozostała. Ostatnio niespodziewanie głos na jego temat postanowił zabrać nawet jeden z uczestników Hotel Paradise 8. Co powiedział o Bartku Michał?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Michał ostro o Bartku

Program Hotel Paradise 8 bywa nieprzewidywalny, a najlepiej pokazuje to przykład Michała. Ten na początku był nieco krytykowany i wyśmiewany przez widzów. Z czasem jednak dzięki temu, że nie nakręca dram - fani randkowego reality show polubili go i uznali, że jest pocieszy. Bartek może o tym tylko pomarzyć. W dodatku Michał ostatnio mocno się o nim wypowiedział na swoim story. Fani zapytali chłopaka o to, jak ocenia podejście Bartka do kobiet. Ten postanowił odpowiedzieć na wideo story. Co powiedział? Mocno uderzył w kolegę z programu.

Myślę, że jest to złe zrozumienie dwóch kwestii - bądź bad boyem i samcem alfa plus wzbudzaj emocje u kobiety, nieważne jakie, ważne, żeby po prostu je pobudzać. Co będzie na plus w kontekście budowania krótkoterminowej relacji z częścią kobiet, natomiast na minus w budowaniu zdrowej relacji długoterminowej. Lepiej wzbudzać emocje, ale samemu panować nad swoimi.

- powiedział Michał na swoim story.

Co na to sam Bartek? Czy szpileczka od kolegi z Hotel Paradise 8 go zabolała? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że rada Michała jest wyjątkowo celna.