telewizja

Hotel Paradise 8: Michał wyznał prawdę o udziale w programie. Będziecie w szoku

2024-03-21 13:27

Michał to jeden z tych uczestników Hotel Paradise 8, który wzbudza u widzów największe emocje. Wszystko dlatego, że chłopak jest mocno charakterystyczny. Już w pierwszym epizodzie powiedział tekst, który na długo zapadł w pamięci widzów. Jaka jest jednak prawda o udziale Michała w Hotel Paradise 8? Ujawnił szczegóły.

Hotel Paradise 8: Michał jest w programie dla beki?

To jeden z najgłośniejszych programów telewizyjnych w tej ramówce. Choć trzeba przyznać, że ten sezon Hotel Paradise 8 nie jest może najmocniejszym ze wszystkich, to i tak dostarcza nam emocji. Wszystko za sprawą uczestników, którzy choć na początku wydawali się strasznie nudni i mdli, powoli się rozkręcają. Choć w wielu przypadkach jest to niestety zwrot w kierunku negatywnym. Wystarczy spojrzeć chociażby na Bartka, który w Hotel Paradise 8 zdaniem widzów wychodzi na chama i gbura. Mocno mu się za to obrywa. Pozytywną postacią wydaje się natomiast Michał, który już w pierwszym odcinku dowalił tekstem o tym, że jego zdaniem siłownia jest lepsza od seksu. Po tej wypowiedzi mocno zapadł widzom w pamięć. I patrząc na to, co w Hotel Paradise 8 robi Michał - można odnieść wrażenie, że jest w programie dla żartu.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Michał jasno o swoim udziale w programie

Tego uczestnika nie da się nie zapamiętać. Michał robi wszystko, żeby wyjść na największego śmieszka Hotel Paradise 8. Wystarczy posłuchać np. jego tekstów i pytań o naturalną sylwetkę. Ostatnio chłopak postanowił odnieść się do swojego udziału w programie na jego Instagramie. Odpowiedział na kilka pytań o Hotel Paradise 8 w ramach Q&A. Przy okazji wyznał, jaki miał cel idąc do programu. Niektórzy mogą być solidnie zdziwieni. Michał zdradził bowiem, że nie zależało mu, by dotrzeć do finału. Jak twierdzi - zawsze zależało mu najbardziej na jego parze, co pokazuje rozmowa z Bartkiem, gdzie mówi, że nie widzi sensu w byciu nielojalnym. Trzeba przyznać, że to ciekawe podejście, jak na Hotel Paradise 8. Czy jednak szczere? To ocenimy po kolejnych odcinkach programu. A te do obejrzenia od poniedziałku do czwartku w TVN7 i Playerze o 20:00.