Hotel Paradise 8: rodzice byli w szoku, gdy zgłosiła się do programu. “A po co ci to?”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: rodzice byli w szoku, gdy zgłosiła się do programu. “A po co ci to?”

Programy randkowe

Hotel Paradise 8: rodzice byli w szoku, gdy zgłosiła się do programu. “A po co ci to?”

2024-03-01 0:10

Dominika Bereś to jedna z uczestniczek 8. edycji Hotelu Paradise. Kim jest? Jak jej bliscy przyjęli do wiadomości fakt, że rusza na podbój telewizji i wystąpi w jednym z najpopularniejszych – i nieco kontrowersyjnych – programów randkowych?

Hotel Paradise 8 rusza już za chwilę. Nowa edycja show wprowadzi nieco zmian (o tym za chwilę) i zadebiutuje na antenie Siódemki już na początku marca. Jedną z uczestniczek nowego sezonu jest 24-letnia Dominika Bereś. Oto, co o niej wiemy:

Dominika Bereś – kim jest uczestniczka Hotelu Paradise 8?

Dominika Bereś ma 24 lata i jest studentką. Prowadzi aktywny tryb życia, a swoje życie podporządkowuje nauce, pracy i treningom sportowym. Za sobą ma jeden, pięcioletni związek, który zakończył się tuż przed jej wyjazdem na wymianę studencką do Włoch. To właśnie tam odkryła w sobie flirciarski temperament i pokochała dreszczyk emocji towarzyszący nowym relacjom.

Lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnego zdania, niezależnie od tego, czy komuś się to podoba. Wchodząc do Hotelu Paradise jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łamaczką męskich serc. Wygląda więc na to, że może sporo namieszać.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 – uczestnicy, premiera, emisja. Co musicie wiedzieć o nowej edycji?

Hotel Paradise 8 – rodzice Dominiki byli w szoku

Dominika Bereś przyznała w jednym z wywiadów, że początkowo nie mogła uwierzyć, iż weźmie udział w Hotelu Paradise 8. Podobną reakcję mieli jej rodzice, którzy byli… w grubym szoku. Później zmienili jednak nastawienie i postanowili wspierać córkę w spełnianiu marzeń o karierze w TV i przygodzie życia.

Na początku powiedziałam moim rodzicom. Moja mama była w szoku, a tata mówił: “A po co ci to?” Jednak po dłuższej rozmowie i przedstawieniu argumentów, bardzo mi kibicowali – wyznała.

Hotel Paradise 8 z nowymi zasadami

Hotel Paradise 8 przyniesie trochę zmian w stosunku do poprzedników. Tym razem uczestnicy przeniosą się do malowniczego Wietnamu. To jednak nie wszystko. Największą zmianą jest brak możliwości powrotu do programu - tym razem każdy ma tylko jedną szansę! Aby wygrać, należy knuć, planować intrygi, a przede wszystkim stworzyć mocną parę, z którą dojdzie się do finału. Single będą mieć tym razem wyjątkowo trudno.

Hotel Paradise 8 – emisja. O której i gdzie oglądać program?

Odcinki Hotelu Paradise 8 będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 oraz w serwisie Player, gdzie znajdą się także dodatkowe, bonusowe materiały.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby