telewizja

Hotel Paradise 8: to ta para wygra program?! Jeśli nie lubicie Bartka, to lepiej usiądźcie

2024-05-02 14:20

Do finału programu Hotel Paradise 8 coraz bliżej, a widzowie już niebawem dowiedzą się, która z par zwycięży w walce o duże pieniądze i miłość. Nic zatem dziwnego, że w Internecie nie brakuje emocji. Czyżby zwycięzcy show wyciekli przed finałowym odcinkiem? Niektórzy mogą być mocno zaskoczeni obrotem spraw.

Hotel Paradise 8: ta para wygra program?!

W programie Hotel Paradise 8 od początku sezonu nie brakuje emocji. Choć widzowie przy rozpoczęciu nowej edycji narzekali nieco na uczestników, którzy ich zdaniem byli nudni i zachowali się jakby przyjechali na wycieczkę szkolną, akcja dość szybko się rozwinęła. Fani programu Hotel Paradise 8 dość szybko zdecydowali, którzy bohaterowie tego sezonu są ich ulubieńcami, a których nienawidzą. W tym drugim gronie już po kilku odcinkach znalazł się Bartek. Ten początkowo w Hotel Paradise 8 był w parze z Luizą, a gdy ta odpadł z programu związał się z Adą. Po drodze nie brakowało też różnych perypetii. Zdaniem widzów Bartek i Ada nie pasują bowiem do siebie, a chłopak wielokrotnie grał jej na emocjach i doprowadzał ją do płaczu. Finalnie się jednak pogodzili. Teraz w sieci pojawiły się jednak zaskakujące informacje.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Bartek i Emi wygrają program?!

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba żaden z widzów programu Hotel Paradise 8. Najpierw przez kilka tygodni fani randkowego reality show śledzili losy Bartka wyłącznie na antenie TVN7 i w Playerze. Jednak ostatnio prawdziwe dramy zaczęły się rozgrywać w Internecie. W sieci zaczęło być bowiem głośno o tym, że Bartek jest obecnie ze swoją byłą(?) dziewczyną. Teraz w kontekście tego uczestnika Hotel Paradise 8 pojawiły się jeszcze ciekawsze informacje. Jego była(?) dziewczyna się z nim pokłóciła i zaczęła robić zamieszanie w Internecie. Czy wygadała kto wygrał Hotel Paradise 8? W komentarzach zawrzało.

Kto zaspojlerował, ze emilka z bartkiem wygra?

Bartka była 😆

nie są to prawdziwe informacje podobno laska strasznie zmyśla i się wybija na tym

nie widziałam tego filmiku, ale patrząc co wyczynia ta dziewczyna, nawet jeśli powiedział to mogło to być bardzo wyrwane z kontekstu

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Jaka jest prawda? Na to musimy jeszcze chwilę poczekać. Ale czujemy, że przyda się popcorn.