Hotel Paradise: All Stars – Łukasz wyleci z programu? “Jestem na ogromnym celowniku”

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise: All Stars – Łukasz wyleci z programu? “Jestem na ogromnym celowniku”

Hotel Paradise: All Stars

Hotel Paradise: All Stars – Łukasz wyleci z programu? “Jestem na ogromnym celowniku”

2023-06-16 18:06

Ostatni odcinek programu Hotel Paradise: All Stars wzbudził spore emocje i wiemy, że przed dwójką uczestników niezwykle trudna decyzja. Czy Łukasz opuści program przez jego nieudaną relację z Natalią?

Hotel Paradise: All Stars trwa w najlepsze, a emocje sięgają zenitu. W minionym odcinku uczestników czekało sporo przygód, jak randka na skuterach, i wyzwań, jak test wiedzy ogólnej, który poszedł im… tragicznie. Teraz nadchodzi zaś burza z piorunami (a przynajmniej na to się zapowiada).

CZYTAJ TAKŻE:

Hotel Paradise: All Stars – Łukasz opuści program?

W teście ogólnym, w którym pojawiły się między innymi pytania z geografii i historii Polski, najlepiej poradzili sobie Mikołaj i Natalia. Zwycięstwo miało jednak gorzki smak, bowiem okazało się, że wygrani muszą wskazać dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić program.

Nikomu nie życzę takiej decyzji, ale trzeba będzie jakąś podjąć – przyznała Nana.

Taki obrót sytuacji zmartwił przede wszystkim Łukasza, bowiem jako były partner Natalii znalazł się w kłopotliwej sytuacji. Czy dziewczyna z zawiści, tudzież żalu, wskaże go do odstrzału?

W tej sytuacji ja jestem na ogromnym celowniku i mogą mnie wytypować – zauważył Łukasz.

O tym, jaką drogą pójdzie Natalia i kogo wskażą wraz z Mikołajem, przekonamy się już w najbliższym odcinku Hotelu Paradise: All Stars.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska