Hotel Paradise: która edycja była najlepsza? Widzowie mają mocnego kandydata

i

Autor: TVN Hotel Paradise: która edycja była najlepsza? Widzowie mają mocnego kandydata

Programy randkowe

Hotel Paradise: która edycja była najlepsza? Widzowie mają mocnego kandydata

2023-11-13 23:49

To, że “Hotel Paradise 7” uchodzi za jedną z najgorszych, jeśli nie najgorszą, edycji w dziejach tego randkowego show, jest faktem powszechnie znanym. Zerknijmy jednak na drugą stronę barykady – która odsłona była tą najlepszą? Internauci podjęli dyskusję i na piedestał wysuwa się jedna propozycja (choć ma też swoich oponentów i konkurencję).

Za nami siedem edycji “Hotelu Paradise”, programu, który szybko zadomowił się w polskiej telewizji i doczekał się wielu fanów. Tych ostatnio nieco ubyło, do czego przyczyniły się m.in. wydarzenia z 7. edycji. Gwoli przypomnienia – uczestnicy byli szeroko krytykowani, dochodziło do licznych nadużyć, jak gnębienie jednej z dziewczyn przy jednoczesnym braku jakiejkolwiek reakcji ze strony produkcji (wpłynęły na nich nawet skargi do KRRiT), pewne osoby wprowadzały do show toksyczną atmosferę i ogólnie nie było zbyt miło. Internauci grzmieli, i grzmią nadal, w komentarzach, ale ostatnio rozpoczęli nieco bardziej pozytywny plebiscyt – na najlepszy sezon “Hotelu Paradise”.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise. Pamiętasz, w której edycji pojawili się ci uczestnicy? Quiz

Hotel Paradise – która edycja była najlepsza?

Najwięcej głosów na miano najlepszego sezonu “Hotelu Paradise” zebrał bodaj sezon trzeci. Widzowie chwalą go m.in. za uczestników i ich postawę, twierdząc przy tym, że takiego sukcesu już się nie da powtórzyć.

- Ludzi z 3 edycji nie da się zastąpić, ale warto wzorować się na tej edycji, ludzie, emocje, konkurencje, mocne momenty, tam wszystko się zgadzało i zagrało

- Zgadzam się 3 edycja najlepsza była.

… czytamy.

Pojawiły się jednak głosy sprzeciwu. Niektórzy komentujący twierdzą, że “Hotel Paradise 3” był edycją zbyt przesłodzoną, inni zaś podnoszą, że była to odsłona w gruncie rzeczy najbardziej podobna do 7., tylko zwyczajnie “inaczej podana”.

- moim zdaniem ta edycja była zbyt przesłodzona i miejscami bardzo nudna, osoba która ją ratowała (Ola) dostała największy hejt, a uczestnicy tacy jak Krystian czy Basia nie zasłużyli na taką przychylność widzów (Krystian chociażby podtopił Basię, Basia źle potraktowała Patrycję z początku edycji).

- przecież 3 edycja była najbardziej podobna do tej - też była grupa od początku do końca eliminująca nowych, a różnica polegała tylko na tym że zwalczanie nowych uczestników zostało przedstawione w innym świetle.

A która edycja również zebrała pochwały? Część widzów wytypowała “Hotel Paradise 5” jako ten najbardziej znośny, zwłaszcza pod względem doboru uczestników.

- sugerując się emocjami, sympatycznymi uczestnikami, ilością par prawdziwie miłosnych, a nie udawanych to najlepszy był HP5 i dłuuugo nic. Tam ludzie mają ze sobą kontakt do dzisiaj, a i związki nadal trwają bo uczestnicy z tej edycji pojechali po przygodę, świetnie się bawić, a nie walczyć o życie.

Sonda
Hotel Paradise – która edycja była najlepsza?
VOX: sonda damsko męska