Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? Rozwiąż QUIZ i udowodnij wiedzę!

i

Autor: screen z teledysków: Playboys - BAHAMY, MORZE, MIAMI /// Miły Pan, Defis, Topky - JEDEN TANIEC, JEDNA NOC /// Top Girls - JUŻ NIE LUBIĘ Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? Rozwiąż QUIZ i udowodnij wiedzę!

Jak dobrze znasz nowe piosenki disco-polo? Komplet punktów zdobędą najlepsi!

2023-02-01 9:49

Nowości disco-polo 2022 warto znać, żeby zostać ekspertem! Jeśli lubicie najnowsze piosenki disco-polo 2022, to ten QUIZ jest dla Was. Co śpiewa wokalista After Party w swojej piosence? Jakie pragnienie ma Magda Narożna? Czy jesteś w stanie rozpoznać kadr z klipu? Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście pytań, które zweryfikują Waszą wiedzę, w temacie najnowszych polskich piosenek muzyki tanecznej i teledysków. Rozwiążcie nasz test wiedzy już teraz!

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? Praktycznie w każdym tygodniu nowości disco polo 2022 zalewają muzyczny rynek. Najnowsze piosenki disco polo 2022 od pierwszych chwil premiery robią furorę. Tak było w przypadku numeru Wakacje od Discoboys, czy chociażby Coraz bliżej, za które odpowiada grupa Piękni i Młodzi z Magdą Narożną w składzie. Wasze ulubione gwiazdy, takie jak Playboys, Defis, Topky, Top Girls, czy MiłyPan zawsze dbają o to, by ich fani mieli czego słuchać niezależnie od pory roku. Uwagę warto też zwrócić na debiutantów, a ich jest coraz więcej! Jak dobrze kojarzysz nowe piosenki disco polo 2022? Przygotowaliśmy dla ciebie test wiedzy, który to zweryfikuje! Koniecznie rozwiążcie nasz QUIZ i pochwalcie się wynikiem. Podajcie go dalej i rzućcie muzyczne wyzwanie znajomemu! 

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2022 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Pytanie 1 z 11
Jakie ma marzenie wokalista After Party w piosence Niech nam zazdrości cały świat?

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo?

Nowości disco-polo 2022 w każdym tygodniu zalewają muzyczny rynek. Jakie pytania pojawiły się w naszym quizie? Przygotuj się na pytania dotyczące najbardziej znanych piosenek, które królowały na parkietach w ostatnich miesiącach. Punkty możecie zgarnąć również za wiedzę odnośnie aktualnych hitów, które walczą o Wasze głosy w Bestliście VOX FM.