Jazda Do Roboty 2022

i

Autor: VOX FM Zgłoś się do naszej zabawy i zgarnij gadżety dla swojej ekipy z pracy!

Jazda Do Roboty 2022 - gdzie i kiedy zawita ekipa VOX FM? Jak się zgłaszać?

2022-09-13 11:17

Chcecie zobaczyć jak opiekują się dziećmi, kładą glazurę, czyszczą ToiToie albo przeliczają stertę faktur? Jazda Do Roboty z VOX FM to doskonała okazja, żeby zagonić Pierwszą Zmianę do swojej pracy. Możecie wyrwać ich z klimatyzowanego studia i kazać robić to, co jest Waszą codziennością. Jak się zgłosić?

Jazda Do Roboty 2022 - wciąż możecie się zgłaszać

To jedna z Waszych ulubionych akcji! Jazda Do Roboty to wyjątkowa zabawa, dzięki której możecie wyrwać panów z Pierwszej Zmiany z ciepłego, klimatyzowanego studia i zagonić ich do prawdziwej roboty. W poprzednich edycjach panowie pokazali już, że niczym kobieta pracująca żadnej pracy się nie boją. Dzielnie pomagali kłaść gładzie na ścianach, rozwozili paczki z kurierem, opiekowali się gromadką przedszkolaków, a nawet zamiatali ulice. Chciałbyś, żeby pomogli Ci w Twojej pracy? Da się zrobić! Już teraz możesz zgłosić siebie i swoją ekipę z roboty przez formularz na stronie jazdadoroboty.voxfm.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Rozśpiewany Narodowy tylko w VOX FM. Zobacz gwiazdy Roztańczonego PGE Narodowego w zaskakujących wykonaniach

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10