Miły Pan i Defis nagrywają kolejny kawałek. Dołączyła do nich legenda disco polo

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Miły Pan i Defis nagrywają kolejny kawałek. Dołączyła do nich legenda disco polo

„Jeszcze raz” - Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski – przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-10-20 10:14

To będzie, jak powrót do przeszłości?! Gwiazdy młodego pokolenia disco polo łączą siły z legendą muzycznego gatunku. Defis czyli Karol Zawrotniak, Miły Pan czyli Piotr Kołaczyński i Bogdan Borowski znany fanom z zespołu Milano, lada dzień wydadzą singiel pod tytułem „Jeszcze raz”. Piosenki będzie można podsłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM!

Kiedy Miły Pan i Defis połączyli siły w grudniu ubiegłego roku, fani dostali singiel pod tytułem „Musisz się starać”. Kawałek mocno nawiązuje do lat 90., a internauci zgodnie okrzyknęli duet wokalistów mianem polskiego Modern Talking. Klimat lat 90. był wyczuwalny nie tylko w muzyce ale i klipie. Wszystko wskazuje na to, że Piotr Kołaczyński (Miły Pan) i Karol Zawrotniak (Defis) chcą kontynuować obrany kierunek. Ale tym razem młodych wokalistów wsparł weteran sceny muzyki tanecznej w Polsce – Bogdan Borowski. Wokalista, który współtworzył zespół Milano. Wprawdzie grupa istnieje do dziś, ale zmienił się jej skład. Bogdan Borowski postawił na solową karierę. Premiera najnowszego kawałka trio: Miły Pan, Defis i Bogdan Borowski już 22 października. Wcześniej, bo w czwartek, 21 października po 20:25 piosenki „Jeszcze raz” będzie można posłuchać tylko w VOX FM!

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller (Boys) na scenie Pierwsza Zmiana Show. „Jesteś szalona” w takiej wersji, że się rozpłyniesz

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to: