Kiedy finał Hotel Paradise 6? Fani liczą głosy i typują kto wygra. Czy Grzegorz rzuci kulą?

Finał Hotel Paradise 6. Kiedy oglądać?
Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Kiedy będzie finał Hotel Paradise 6? Kto ma szansę wygrać?

Finał Hotelu Paradise 6. już w piątek! (18 listopada) Choć uczestnicy już wiedzą kto wygra, to do czasu emisji ostatniego odcinka nie mogą tego zdradzać. Po sieci krążą jednak plotki i domysły. Kogo typują internauci na zwycięzców?

Hotel Paradise 6. ostatnia Pandora przed finałem

Trwa finałowy tydzień w Hotelu Paradise. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu pozostało dokładnie 5 par, a uczestnicy musieli zmierzyć się z testem wiedzy o sobie. Pytania były podchwytliwe i niejednoznaczne, a stawka oczywiście bardzo wysoka! Najgorzej poradzili sobie Hania i Dawid, którzy jako pierwsi stracili wszystkie 5 szans. Najlepszą parą w tej konkurencji byli Angelika i Dave. Hania i Dawid musieli spakować swoje walizki i pożegnać się z marzeniami o finale. Chwilę później na podstawie głosowania uczestników z programem pożegnali się również Gabi i Marek. Za wygraną konkurencję Angelika i David mogli oddać dwa głosy i to właśnie ten dodatkowy stał się decydującym.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 6. które pary wciąż są razem po programie? Czyj związek przetrwał po Wyspie Miłości?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #4

Hotel Paradise - gorąca ostatnia Pandora

Na Pandorze przed finałem zobaczyliśmy trzy pary - Angelika i Dave, Magda i Grzegorz oraz Monika i Mikołaj. Każda z par musiała odpowiedzieć na niewygodnie dla siebie pytania. Dave musiał zmierzyć się z zarzutami o to, że gasi Angelę i jest przez niego przygaszona. Grzegorz po raz kolejny musiał bronić się przed ogniem pytań o to co wydarzyło się gdy Magda odpadła z programu. A Miki i Monika tradycyjnie już byli oskarżani o udawaną relację i uczucia.

Ostatecznie po głosowaniu byłych mieszkańców Hotelu z programem pożegnali się Angelika i Dave. To oznacza, że w finale Hotel Paradise zmierzą się ze sobą Monika i Mikołaj oraz Magda i Grzegorz. Kto wygra? Zdania widzów są mocno podzielone, niektórzy obstawiają, że gdyby na ścieżce lojalności stanął Grzegorz, to prawdopodobnie rzuci kulą.

- moim zdaniem to taktyka Grzesia, uda zranionego i jeśli wygra to rzuci kula i będzie miał usprawiedliwienie

- Mam nadzieje że wygrała M&M zbudowali swoją szczerą przyjacielską relacje na lojalności i zaufaniu.W subtelny sposób obmyślali działanie w swojej parze a nie po innych I nie za wszelką cenę

- Ciekawa jestem na kogo zagłosuje Adam. Wydaje mi się, patrząc po składzie byłych uczestników, że jego głos może rozstrzygnąć

- Można mniej więcej policzyć rozkład głosów, na razie 8 do 5, ewentualnie 7 do 6 na MM

- komentują internauci pod postem na oficjalnym profilu Hotelu Paradise na Instaramie. Finał Hotel Paradise 6. już w ten piątek (18 listopada) na antenie TVN7 o 20:35.

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 6" kibicowałeś?

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?

Nasi Partnerzy polecają