Klaudia El Dursi ZSZOKOWANA. Najpierw Kolumbia, potem Amsterdam – co się stało?

i

Autor: Screenshot Instagram/ klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi ZSZOKOWANA. Najpierw Kolumbia, potem Amsterdam – co się stało?

Celebryci

Klaudia El Dursi ZSZOKOWANA. Najpierw Kolumbia, potem Amsterdam – co się stało?

2023-07-31 14:34

Klaudia El Dursi udała się tego lata na wypoczynek do stolicy Holandii. Wraz z ukochanym zwiedzili słynne miasto i narobili zdjęć, ale prowadząca “Hotel Paradise” nie kryła też swojego oburzenia warunkami panującymi w mieście. Co ją tak zszokowało?

Klaudia El Dursi ma za sobą pracowity czas (w końcu tej wiosny wystartowała specjalna edycja “Hotelu Paradise”, w której ujrzeliśmy weteranów programu), zatem błogie wakacje były z pewnością spełnieniem jej marzeń. Celebrytka nie postawiła jednak na ciepłe kraje i all inclusive, tylko tzw. “city break” u boku ukochanego, Jacka Leszczyńskiego. Zakochani zwiedzili Amsterdam, który słynie w Europie z malowniczych uliczek, urokliwych kanałów i… łatwego dostępu do substancji psychoaktywnych.

CZYTAJ TAKŻE: Klaudia El Dursi szczerze o kręceniu HP w Kolumbii: “oferowali woreczki”

Klaudia El Dursi zaskoczona Amsterdamem. “Łatwiej tu kupić muffinki z haszem niż świeże owoce”

Swoją podróż do stolicy Holandii Klaudia El Dursi ochoczo dokumentowała na swoim Instagramie. W Instastories nie kryła zaskoczenia tym, jak wszechobecne są tam używki.

Wiedziałam, że w Amsterdamie są legalne różne substancje, które powszechnie legalnymi nie są. Przyznam jednak, że mnogość takich miejsc, ta łatwość dostępu i ilość asortymentu mnie zszokowała. Niestety łatwiej w Amsterdamie kupić ciasteczko z grzybami czy muffinki z haszem niż świeże owoce – napisała.

Celebrytka zwróciła też (bardzo słusznie zresztą) uwagę na “śmieciową” sytuację w miastach słynących z imprez. Niestety, po nocnych hulankach turyści zapominają po sobie posprzątać, a o kondycji naszej planety – i jakiejkolwiek kulturze osobistej – nikt już nie pamięta.

Masa turystów, ale myślę, że przede wszystkim imprezowy klimat miasta ma wpływ na wszechobecne śmieci – skwitowała Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX test wiedza ogólna