Lou Bega wystąpi podczas koncertu Murem za polskim mundurem

i

Autor: facebook.com/BadzmyRazem.TVP Lou Bega wystąpi podczas koncertu Murem za polskim mundurem

Koncert Murem za polskim mundurem. Kto wystąpi 5 grudnia, o której godzinie i gdzie oglądać?

2021-12-04 18:32

Koncert pod hasłem Murem za polskim mundurem to impreza, którą TVP oraz MON chcą okazać wsparcie polskich żołnierzy wysłanych na granicę polsko-białoruską. W niedzielę, 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy. Kto dokładnie? O której godzinie i gdzie oglądać koncert Murem za polskim mundurem?

Koncert pod hasłem Murem za polskim mundurem odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim. Imprezę będzie można oglądać na żywo w TVP 1. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy. Dla żołnierzy i widzów zaśpiewają m.in. Lou Bega, Edyta Górniak czy Elwira Mejk z zespołem Trubadurzy. Dla wokalistki disco polo będzie to wyjątkowy koncert. „ Ja - Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa się w pasie przygranicznym, a której my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron” – pisała na swoim Instagramie Elwira Mejk. Podczas koncertu Murem za polskim mundurem, Elwira Mejk razem z Trubadurami zaśpiewa piosenkę „Przyjedź mamo na przysięgę”. Kto jeszcze wystąpi 5 grudnia na koncercie Murem za polskim mundurem?

ZOBACZ TEŻ: Nowy świąteczny hit? Elton John i Ed Sheeran śpiewają „Merry Christmas". Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne

Koncert Murem za polskim mundurem. Kto wystąpi 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim?

Podczas koncertu TVP pod hasłem Murem za polskim mundurem wystąpią: Halina Frąckowiak, Trubadurzy z Elwirą Mejk i Edyta Górniak, a także zwyciężczyni Eurowizji Junior Viki Gabor i reprezentujący Polskę na dorosłej Eurowizji Rafał Brzozowski. Na scenie pojawi się także Jan Pietrzak. Dla polskich żołnierzy zaśpiewają również zagraniczne gwiazdy: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega. Gdzie i o której oglądać koncert Murem za polskim mundurem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. BANALNE pytania z Milionerów. Nawet dziecko zna odpowiedź. Ale... czy na pewno?

Pytanie 1 z 10
Na akord można:

Murem za polskim mundurem. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert?

Koncert Murem za polskim mundurem odbędzie się w Mińsku Mazowieckim. Imprezę poprowadzą Agata Konarska i Michał Adamczyk. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w TVP 1. Początek o godzinie 18:00.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show