Koncert Murem za polskim mundurem. Kto wystąpi 5 grudnia, o której godzinie i gdzie oglądać?

2021-12-04 18:32 AM.
Lou Bega wystąpi podczas koncertu Murem za polskim mundurem
Autor: facebook.com/BadzmyRazem.TVP Lou Bega wystąpi podczas koncertu Murem za polskim mundurem

Koncert pod hasłem Murem za polskim mundurem to impreza, którą TVP oraz MON chcą okazać wsparcie polskich żołnierzy wysłanych na granicę polsko-białoruską. W niedzielę, 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy. Kto dokładnie? O której godzinie i gdzie oglądać koncert Murem za polskim mundurem?

Koncert pod hasłem Murem za polskim mundurem odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim. Imprezę będzie można oglądać na żywo w TVP 1. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy. Dla żołnierzy i widzów zaśpiewają m.in. Lou Bega, Edyta Górniak czy Elwira Mejk z zespołem Trubadurzy. Dla wokalistki disco polo będzie to wyjątkowy koncert. „ Ja - Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa się w pasie przygranicznym, a której my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron” – pisała na swoim Instagramie Elwira Mejk. Podczas koncertu Murem za polskim mundurem, Elwira Mejk razem z Trubadurami zaśpiewa piosenkę „Przyjedź mamo na przysięgę”. Kto jeszcze wystąpi 5 grudnia na koncercie Murem za polskim mundurem?

ZOBACZ TEŻ: Nowy świąteczny hit? Elton John i Ed Sheeran śpiewają „Merry Christmas". Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne

Koncert Murem za polskim mundurem. Kto wystąpi 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim?

Podczas koncertu TVP pod hasłem Murem za polskim mundurem wystąpią: Halina Frąckowiak, Trubadurzy z Elwirą Mejk i Edyta Górniak, a także zwyciężczyni Eurowizji Junior Viki Gabor i reprezentujący Polskę na dorosłej Eurowizji Rafał Brzozowski. Na scenie pojawi się także Jan Pietrzak. Dla polskich żołnierzy zaśpiewają również zagraniczne gwiazdy: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega. Gdzie i o której oglądać koncert Murem za polskim mundurem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. BANALNE pytania z Milionerów. Nawet dziecko zna odpowiedź. Ale... czy na pewno?

Pytanie 1 z 10
Na akord można:

Murem za polskim mundurem. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert?

Koncert Murem za polskim mundurem odbędzie się w Mińsku Mazowieckim. Imprezę poprowadzą Agata Konarska i Michał Adamczyk. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w TVP 1. Początek o godzinie 18:00.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show