Kuba Urbański z Playboys podzielił się radosną nowiną! To wyjątkowy czas w jego życiu

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Kuba Urbański z Playboys podzielił się radosną nowiną! To wyjątkowy czas w jego życiu

2023-10-11 20:36

Kuba Urbański z zespołu Playboys ma ostatnio bardzo dobrą passę. Piosenkarz podczas sezonu plenerowego dał mnóstwo koncertów, a ostatnio fani świetnie przyjęli nowy kawałek "Król". Jakby tego było mało, dobrze dzieje się też w życiu prywatnym muzyka. Ostatnio Kuba podzielił się ze swoimi fanami dobrą nowiną.

Świetny czas Kuby Urbańskiego z Playboys

Jego gwiazda popularności świeci na polskiej scenie disco polo już od kilku lat i na szczęście szybko nie zgaśnie. Kuba Urbański i grupa Playboys ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które znają całe rzesze ludzi, a na koncertach jest prawdziwy ogień. W dodatku sam Kuba jest niezwykle sympatyczny i świetnie traktuje swoich fanów. Na jego Instagramie regularnie możemy obserwować fotki, na których pokazuje swoje życie koncertowe, ale i prywatne. Jakiś czas temu muzyk pochwalił się np. swoim miłośnikom, jak spędza wakacje. Na bieżąco przekazuje im też informacje nt. nowych kawałków. Nie dziwi, więc, że niektórzy nawet zaczęli się zastanawiać nad nadaniem mu przydomka króla disco polo. Jak się okazuje, to nie jedyna dobra wiadomość w ostatnim czasie w życiu Kuby. Wszystko opisał na swoim Instagramie.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Wyjątkowa rocznica Kuby z zespołu Playboys

Prawdziwa miłość w życiu to coś wspaniałego. Muzycy disco polo wiedzą o tym doskonale. Jakiś czas temu rocznicą swojego ślubu chwalił się Czadoman, poruszające chwile przeżywali też Sławomir i Kajra. Teraz wyjątkowy dzień nastał w życiu Kuby Urbańskiego. Kochający tata i mąż podzielił się ze swoimi fanami wspaniałą informacją. Jak się okazuje - w życiu muzyka minęło właśnie 8 lat z jego żoną. Z tej okazji Kuba dodał poruszający wpis, w którym dziękuje jej za wszystkie dobre rzeczy w jego życiu i jeszcze raz wyznaje miłość. Trzeba przyznać, że słowa piosenkarza naprawdę wzruszają i każdej żonie możemy chyba życzyć takiego męża. Wszystkiego wspaniałego dla Kuby i samego szczęścia!

Listen on Spreaker.