Dox i ich “Bądź zawsze ze mną”, czyli tak się moi drodzy robi covery zagranicznych piosenek

i

Autor: Screenshot Youtube/ Zespół DOX Dox i ich “Bądź zawsze ze mną”, czyli tak się moi drodzy robi covery zagranicznych piosenek

Disco polo

Kultowy utwór Eiffel 65 w wersji disco polo? Takiego efektu nikt się nie spodziewał!

2023-07-04 9:17

“Blue” Eiffel 65 po polsku? Zespół Dox dał czadu i przerobił kultowy utwór tak, że aż szczena opada. Ta wersja zasługuje na międzynarodowy rozgłos!

Dox to uznany zespół disco polowy, na czele którego stoi Michał Kacperczyk – wokalista, a przy tym kompozytor i instrumentalista. Z takim człowiekiem u steru nic dziwnego, że cover zagranicznego hitu został dosłownie fenomenalnie przeniesiony na polski grunt. Zyskał nawet “nowy” tytuł.

CZYTAJ TAKŻE: Ten remix przebił oryginał? “Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

Dox i ich “Bądź zawsze ze mną”, czyli tak się moi drodzy robi covery zagranicznych piosenek

Michał Kacperczyk doskonale odwzorował klimat oryginalnego utworu, nadając polskiej wersji niezwykłej energii i brzmienia. Internauci są zachwyceni, a niektórzy cieszą się nawet, że powstała taka odsłona, gdyż utwór kojarzy im się z beztroskimi czasami młodości, a w języku ojczystym śpiewa się znacznie lepiej niż w obcym.

- Super Wersja - idealny letni klimat 😉😎☀️

- Super wersja! Piosenka przypomina lata dzieciństwa 😊 Polska wersja pozwala na swobodne śpiewanie tekstu niestety nie znając języka obcego ciężko było ją śpiewać 😂😂😂 Gratulacje Michał 😘👍

… piszą słuchacze.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.