Kwestia 07

i

Autor: materiały prasowe Kwestia 07

Kwestia 07 - „Polski Egipt”. Twórcy „Toksyny” z kolejnym hitem?

2021-01-22 15:53

Specyficzne poczucie humoru chłopaków z zespołu Kwestia 07 znów daje o sobie znać. Twórcy „Toksyny” wydali kolejny singiel, w którym z przymrużaniem oka komentują rzeczywistość. Czy „Polski Egipt” pobije rekord popularności?

Najnowszy singiel zespołu Kwestia 07, to utwór o wakacyjnej opaleniźnie. Humorystyczny tekst piosenki „Polski Egipt” podparty jest mocnym, klubowym bitem. Kawałek w sarkastyczny sposób wybija stereotyp polskiego turysty za granicą, który po powrocie do kraju chwali się swoją opalenizną. Ponadto utwór nawiązuje do tzw. „opalenizny budowlanej”, w której opalona jest tylko górna połowa ciała.

ZOBACZ TEŻ: WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

QUIZ dla prawdziwych znawców disco polo. Rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 7
Piosenkę "Tego chcesz" wykonuje:

Utwór powstał na długo przed hitem „Toksyna”, ale twórcy dopiero teraz zdecydowali się na opublikowanie numeru. „Polski Egipt” mocno wpasowuję się w wakacyjny, imprezowy klimat, który w obecnych czasach jest niestety znacznie przytłumiony. Czy nowy kawałek Kwestii będzie popularniejszy niż „Toksyna”, która ma już ponad 17 milionów odsłon w serwisie YouTube? Przekonajcie się sami. Na voxfm.pl publikujemy „Polski Egipt” od zespołu Kwestia 07