Love Island 6. które pary wciąż są razem po programie? Kolejne rozstania po Wyspie Miłości

Willę Love Island opuszczali za ręce i zapewniali o prawdziwym uczuciu. Jednak po wyłączeniu kamer przychodzi prawdziwe życie. Komu udało się wytrwać w parze po wyjściu z Wyspy Miłości, a kto niestety nie wytrwał w relacji zbudowanej w słońcu Hiszpanii?

Love Island 6. uczestnicy i ich pary

W historii programu do finału dochodziły zarówno pary zakochane w sobie bez granic, jak również relacje czysto przyjacielskie. Niektórzy związki zawarte w Love Island kontynuują do dziś, inni niestety nie poradzili sobie z budowaniem związku poza Wyspą Miłości. Ostatnio też zwycięzcy 4. edycji - Magda i Wiktor zaręczyli się na oczach widzów ostatniej edycji.

Szósta edycja randkowego show Polsatu z początku wydawała się najmniej porywającą w historii programu. Przez długi czas zwyczajnie niewiele się działo. Do czasu Casa Amor. I choć nie samo wymieszanie wyspiarzy z nowymi uczestnikami sprawiło, że widzowie czekali w napięciu na kolejny odcinek. Pierwsze kontrowersje wywołał Daniel, który został przyłapany na pisaniu literki "T" we wszystkich możliwych okolicznościach komunikacji ze światem zewnętrznym. A zupełnie przypadkowo na tę właśnie literę zaczynało się imię dziewczyny, która podawała się w mediach społecznościowych za jego partnerkę. Później okazało się jeszcze, że Kuba kłamał na temat swojej choroby nowotworowej. Niektórzy widzowie wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że tę edycję wygrał znany już z innych programów telewizyjnych celebryta.

CZYTAJ TAKŻE: Zwycięzcy Love Island w Tańcu z Gwiazdami! Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko prosto z lotniska trafili do programu

Mimo wszystko w finałowym tygodniu były praktycznie same pary deklarujące prawdziwe uczucia, a nawet wyznające sobie miłość przed kamerami. Które z nich przetrwały po opuszczeniu willi, a u kogo uczucia zgasły niczym światła po zakończeniu zdjęć do programu?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 6" kibicowałeś?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany