“Love Island 8” – Karolina i Marcin wcale się nie rozstali? Widzowie węszą podstęp

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci “Love Island 8” – Karolina i Marcin wcale się nie rozstali? Widzowie węszą podstęp

Wcale się nie rozstali?

Love Island 8: akcja z Karoliną i Marcinem to USTAWKA? Widzowie nabrali podejrzeń

2023-09-07 0:13

W 8. edycji doszło do niespotykanej dotąd w “Love Island” sytuacji – na wyspie zawitał były narzeczony jednej z uczestniczek. Choć Karolina zdążyła już znaleźć wspólny język z Adamem, wieść o przybyciu jej byłego, Marcina, wytrąciła ją z równowagi. Czyżby była po prostu dobrą aktorką?

“Love Island 8” zaczęło się z grubej rury. W najnowszym odcinku ujrzeliśmy pokłosie przybycia Marcina i… nie było lekko. Chwilowy trójkąt miłosny szybko się rozwiązał, ale równie szybko jeszcze bardziej skomplikował.

Wiem, czego chcę. Ty ciągle siedzisz w mojej głowie – wyznał Karolinie były narzeczony.

Marcin określił eks mianem swojego kryptonitu. Opowiedział później, że ich związek rozpadł się przez brak porozumienia, różne cele życiowe oraz różnicę wieku. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i przemyśleć wszystko – skwitował tajemniczo.

Adam stwierdził, że się outuje z takiego układu i zrezygnował z relacji z Karoliną, a ta – jak przyznała – w pełni to zrozumiała. W nocy Adam przyszedł jednak do niej na przytulanki, co skończyło się oczywiście awanturą z Marcinem. Uczestniczka zaczęła się wówczas gęsto tłumaczyć, co wzbudziło podejrzenia widzów…

CZYTAJ TAKŻE: “Love Island 8” – nowe uczestniczki zawitały na wyspie. Co wiemy o Anhelinie i Wiktorii?

“Love Island 8” – Karolina i Marcin wcale się nie rozstali? Widzowie węszą podstęp

Na instargramowym profilu “Love Island” zaczęły pojawiać się pełne podejrzeń i teorii spiskowych komentarze. Internauci piszą, że cała ta sytuacja z wielkim wejściem byłego narzeczonego może być zwykłym picem na wodę – ich zdaniem uczestnicy mieli wcale nie zerwać zaręczyn, a jedynie upozorować rozstanie, by wejść do programu, narobić szumu i zgarnąć wygraną.

- Nie myślicie, ze moze Marcin z Karoliną mieli taki wspólny cel wejść do programu jako “ex” żeby wygrać i “wrócić” do siebie? Zachowanie w nocy z jego strony było turbo creepy - ex nie mają takich relacji

- Dziwna ta Karolina. Wydaje mi się, że zgłosili się oboje do programu, niby wrócą do siebie w tym programu i będę mieć darmowe wakacje... No bo przecież przypadkowo się akurat tam nie znaleźli. Takie przypadki nie istnieją, a jej zachowanie też bardzo dziwne

- A czy to jest pewne że ten Marcin i Karolina naprawdę się rozstali?🤔 bo to zachowanie w nocy byłoby wtedy Zasadne🤷‍♂️

… czytamy w komentarzach.

“Love Island 8” – widzowie wychwycili zabawną wpadkę. Co się stało ze strojem Laury?

Drama z Karoliną i Marcinem nie odwróciła jednak uwagi widzów od innych uczestników. W najnowszym odcinku Laura wróciła z randki z Bartkiem… w zupełnie innym stroju, niż ten, w którym na nią poszła.

- może odpowiecie na pytanie: “Jakim cudem Laura wrocila z randki w sukience i wystrojona na wieczór, jak wychodziła w stroju sportowym?! (Bez bagażu 😅)

Cóż, trzeba przyznać, że to całkiem zasadne pytanie. Czyżby montażowa/reżyserska wpadka?

“Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 4. Kiedy premiera i gdzie oglądać?

4. odcinek “Love Island 8” zostanie wyemitowany w czwartek 7 września, o godz. 21:00 na antenie TV4. Można go też obejrzeć w ofercie serwisu Polsat Box Go.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska