Love Island 8: Anhelina i Wiktoria. Nowe uczestniczki namieszają - co o nich wiemy?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8: Anhelina i Wiktoria. Nowe uczestniczki namieszają - co o nich wiemy?

Nadchodzi przetasowanie

Love Island 8: nowe uczestniczki zawitały na wyspie. Co wiemy o Anhelinie i Wiktorii?

2023-09-06 23:46

W “Love Island 8” zaczyna się robić tłoczno, a to oznacza tylko jedno – nadchodzi przeparowanie i ktoś opuści Wyspę miłości, co zapowiedziała zresztą Karolina Gilon. Do grona Islanderów dołączyły bowiem dwie kolejne uczestniczki, Anhelina i Wiktoria, które spotkały nowe koleżanki w Kręgu Ognia, ale zanim na dobre zdążyliśmy je poznać, wparowała prowadząca. Zatem, co o nich wiemy?

“Love Island 8” – nowe uczestniczki w programie. Kto opuści Wyspę Miłości?

Z racji tego, że co za dużo, to niezdrowo, ktoś wkrótce musi odpaść. Pojawienie się nowych uczestniczek zwiastuje zatem gruby zwrot akcji, ale widzowie mają już swój typ.

- Marcin powinien odpaść bez dwóch zdań

- Mam nadzieje ze Marcin odpłynie z wyspy

- Marcin out

… czytamy w komentarzach.

Czy internauci mają rację i to właśnie Marcin pożegna się z programem, zanim na dobre się w nim rozgościł? Dowiemy się już z nadchodzącego odcinka, aczkolwiek musimy przyznać, że to byłby doprawdy interesujący zwrot akcji, zważywszy na zamieszanie, jakiego mężczyzna narobił pojawiając się na wyspie. Przejdźmy teraz jednak do nowych uczestniczek…

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 8 – nowy uczestnik zrobił furorę. “Najlepsze ciacha są w tej edycji”

“Love Island 8” – Anhelina Tenkova. Kim jest nowa uczestniczka?

Anhelina to pochodząca z Ukrainy 25-letnia mieszkanka Łodzi. Z zawodu jest kosmetologiem. Mimo młodego wieku ma za sobą dwa poważne związki i dwukrotne zaręczyny. W programie chciałaby znaleźć dojrzałego partnera, który kieruje się w życiu podobnymi wartościami jak ona i stawia na szczerość. Facet musi się o nią postarać, bo Anhelina w relacjach raczej nie robi pierwszego kroku.

“Love Island 8” – Wiktoria Trawczyńska. Co wiemy o nowej Islanderce?

Wiktoria kest absolwentką projektowania wnętrz, ale studiuje też psychologię i to z nią chciałaby związać zawodową przyszłość. Była już w długim związku, później postawiła na okres zabawy, ale teraz pragnie poznać mężczyznę, z którym uda jej się zbudować trwałą relację. Najlepiej taką, jaką mają jej rodzice. Podobają jej się wysocy faceci z ciemną karnacją.

“Love Island 8” – kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

8. edycja “Love Island” emitowana jest od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, o godz. 21:00, w TV4. Powtórki dostępne są zaś online, w ofercie serwisu Polsat Box Go.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska