telewizja

Love Island 8: kto wygrał program? Wszystko stało się jasne!

2023-10-15 14:51

Na tę wiadomość fani Love Island 8 czekali od tygodni. Wiemy już, która z par wygrała program i główną nagrodę. O zwycięzcach show, jak zawsze zdecydowali widzowie. A wśród par, które walczyły o wygraną w ósmej edycji Love Island byli Karolina i Rafał, Jaqueline i Bartek, Oliwia i Adam oraz Laura i Armin. Kto zgarnął kasę i miłość?

Love Island 8: kto zwyciężył?

Widzowie TV4 z wypiekami na twarzach śledzili w ostatnich tygodniach losy uczestników Love Island 8. Przez program przewinęło się wiele par. Jedne z nich bardziej przypadły do gustu widzom, a inne mniej. W międzyczasie nie brakowało też różnych dram. Od widzów obrywała m.in. Ania. W czasie tej edycji poznaliśmy też Arka i Klaudię, którzy ku rozczarowaniu oglądających musieli opuścić wyspę miłości. Jedną ze znienawidzonych postaci stała się natomiast Karolina. Jak widać - na Love Island nie brakowało różnych emocji. Do finału dostały się jednak finalnie 4 pary. W głosowaniu widzów o zwycięstwo brali udział Karolina i Rafał, Jaqueline i Bartek, Oliwia i Adam oraz Laura i Armin. Która z tych par zwyciężyła w Love Island 8 i wróci do domu bogatsza nie tylko o miłość, ale i sporo kasy?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Love Island 8: Laura i Armin wygrali randkowe show

Po wielu tygodniach zmagań na wyspie miłości wszystko stało się już jasne! Zgodnie z decyzją widzów zwycięzcami 8. edycji Love Island zostali Laura i Armin. Ten wybór chyba nikogo nie dziwi. Ta para dała nam się poznać w ostatnim czasie, jako naprawdę oddana i mogąca stworzyć znakomitą relację już po powrocie do kraju. A wróci do niego bogatsza nie tylko o szansę na nowe życie przy boku ukochanej osoby, ale i nagrodę pieniężną. Kto wie, może zakochani wybiorą się za nią w jakąś fajną, wspólną podróż? Albo urządzą razem wspólne gniazdko? Czekamy z niecierpliwością na najnowsze informacje o zwycięzcach ósmej edycji Love Island i życzymy im oczywiście dużo miłości. Miejmy nadzieję, że rozpalony żar w sercach nie zgaśnie po powrocie do Polski.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki