Love Island 8: Ania przegięła? Jej postawa wobec Alberta była skandaliczna. “Jesteś prostaczką”

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8: Ania przegięła? Jej postawa wobec Alberta była skandaliczna. “Jesteś prostaczką”

Dramy

Love Island 8: Ania przegięła? Jej postawa wobec Alberta była skandaliczna. “Jesteś prostaczką”

2023-09-21 19:56

Ania z “Love Island 8” ostatnio nieco nawywijała. W 15. odcinku odbyła szczerą rozmowę z Albertem i z tej okazji nawet specjalnie wdziała okulary. Poszła bowiem obwieścić swemu partnerowi, że z ich związku to jednak nic nie będzie, bo “są na innym poziomie intelektualnym”. Całość potoczyła się jednak nieco nie po jej myśli – czyżby tego dobrze nie przemyślała?

Ania zbiera cięgi i trzeba przyznać, że sama się nieco podłożyła – sam Albert przyznał, że szacun dla niej, że palnęła coś takiego przy kamerach, wiedząc doskonale, że widzowie nie wybaczają.

A co o właściwie poszło? A no o to, iż Ania doszła do wniosku, że jest mądrzejsza od Alberta, bo ma lepsze wykształcenie. Gdy ten odparł jej pytaniem, czym niby przejawia się ta jej wyższość intelektualna, w odpowiedzi usłyszał, że… dziewczyna się ogólnie nie nudzi i robi dużo różnych rzeczy. Interesujące.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 8 – czy Albert nie ma już żadnych szans u Ani? 16. odcinek rozwieje wątpliwości

Love Island 8 – Ania przegięła? Widzowie jej tego nie odpuszczą

Albert był w szoku. Skwitował to twierdząc, że on nigdy by komuś czegoś takiego nie powiedział. Podobnego zdania są widzowie, którzy zalali social media falą krytyki, wskazując, że to Ania wykazała się brakiem taktu (eufemistycznie rzecz ujmując) i nadęciem.

- Z całym szacunkiem, ale wypowiedz Ani była okropna. Jak można kategoryzować ludzi poprzez wykształcenie. Chłopak powiedział, ze wcześnie zaczął prace aby się utrzymać. Zaradność u faceta to rewelacyjna cecha. Co ta dziewczyna ma w głowie ..

- Laska która ma “ambicje” zostać kelnerką za granicą, mówi że jest na innym poziomie intelektualnym od gościa bez matury. HIT

- Nigdy w żadnym programie nie słyszałam tak żenującego zdania. Moja droga ! Inteligentna osoba nigdy nie obnosi się ze swoją mądrością, dla inteligentnych osób, wartością nadrzędną jest skromność !

- Jak można coś takiego powidziec drugiemu człowiekowi ?? … dla mnie to on jest 10 poziomów nad nią

- Aniu, jesteś prostaczką xD

- Myślę że swoją wypowiedzią uraziła nie tylko Alberta ale i połowę ludzi przed telewizorami.

… czytamy w komentarzach.

Czyżby przygoda Ani na Wyspie Miłości dobiegała końca? Na to liczą internauci. Pani wielce uczona Ania proszona jest do wyjściowych drzwi w celu opuszczenia programu – piszą na Instagramie.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: torebkowe skarby