Programy randkowe

Love Island 8: czy Albert nie ma już żadnych szans u Ani? 16. odcinek rozwieje wątpliwości

2023-09-21 18:12

Przed nami 16. odcinek 8. edycji programu “Love Island. Wyspa Miłości”. Ostatnio wiele się pozmieniało – jedna z par się rozpadła, a nowa kiełkuje na naszych oczach. Co tym razem odstawią uczestnicy? Mamy garść przedpremierowych informacji i fotek, które znajdziecie w naszej galerii.

“Love Island. Wyspa Miłości” coraz bardziej się rozkręca, a kolejni uczestnicy zbierają cięgi. Ostatnio oberwało się Ani, która – zdaniem internautów – wprost skandalicznie potraktowała Alberta. Czy to rzeczywiście koniec ich relacji? Jakie jeszcze wątki zobaczymy w 16. odcinku?

CZYTAJ TAKŻE: Widzowie “Żon Warszawy” i “Temptation Island" nie będą zadowoleni. Polsat wprowadza ogromne zmiany

Love Island 8, odcinek 16 – koniec Ani i Alberta, początek Bartka i Jaqueline?

Albertowi wciąż trudno będzie uwierzyć, że brak matury może tak go zdyskwalifikować w relacji z Anią. Tymczasem Bartek zaskoczy Jaqueline miłą niespodzianką i zrobi na dziewczynie duże wrażenie – czyżby kiełkowała tu miłość? Weronika zaś uzna, że Adam dalej coś do niej czuje i przesyła jej konkretne sygnały. Czy Adam jest tego samego zdania? Przekonamy się.

Love Island 8 – kiedy nowe odcinki w TV?

Kolejny odcinek już dzisiaj o 21:00 w TV4, przez następne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. Najnowsze odcinki 8. sezonu “Love Island. Wyspa miłości” można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska