Love Island 8: Arek i Klaudia żegnają się z programem. Widzowie są zażenowani

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Love Island 8: Arek i Klaudia żegnają się z programem. Widzowie są zażenowani

2023-09-20 13:51

To był trudny dzień dla Arka i Klaudii na wyspie miłości. Para po kilku tygodniach zmagań musiała pożegnać się z programem Love Island 8. Decyzja wyspiątek rozjuszyła internautów w sieci. Ci mocno stanęli po stronie Arka, który na pożegnanie wygłosił piękną przemowę. Jak ocenili Klaudię? W komentarzach nie brakowało emocji.

Love Island 8: Arek i Klaudia opuszczają program

Ostatni odcinek "Love Island. Wyspa miłości" przyniósł sporo emocji. To m.in. za sprawą odejścia Arka i Klaudii. Taki werdykt podjęły wyspiątka. Te w Kręgu Ognia miały przekazać, które z par ich zdaniem są najmniej dopasowane. Decyzją wszystkich Islanderów – po zliczeniu głosów i uzasadnieniu – zostały wytypowane trzy pary: Karolina i Bartek, Klaudia i Arek oraz Ania i Albert. I to właśnie Klaudia i Arek musieli opuścić program. Czy słusznie? Zdaniem widzów komentujących program w Internecie - niekoniecznie. Fani show docenili natomiast krótkie przemówienie, które po ogłoszeniu werdyktu wygłosił Arek. Co powiedział chłopak?

Mega miło was było poznać. Bardzo się z wami wszystkimi związałem. Nie wszystkich darzyłem szacunkiem, dlatego za to chciałem przeprosić. Starałem się być najlepszą wersją siebie. Nie zawsze wychodziło. W każdym razie dziękuję, że mogłem was poznać, bo jesteście wspaniałymi ludźmi. Oby wam się udało

- powiedział Arek po ogłoszeniu decyzji.

To wzruszyło internautów.

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!

Love Island 8: widzowie mocno za Arkiem

Z komentarzy widzów wyłania się jasny obraz. Będą tęsknić za Arkiem. Za Klaudią - niekoniecznie. Chłopak zbiera sporo pochwał, ale i niektórzy cieszą się, że w końcu będzie mógł odetchnąć. Czy aż tak trudną partnerką była Klaudia?

Arek ładnie na koniec powiedział, lubię, jak ktoś się żegna z klasą

Arek bardzo fajny chłopak, po prostu nie było tam nikogo dla niego. Klaudia… zachowanie masakra, jak można w taki sposób traktować ludzi? Nic dobrego sobą nie reprezentuje. Uroda to rzecz gustu, komu co się podoba, ale charakterem nic nie nadrabia.

Powodzenia Arek jesteś mega gościu☺️ i masz dużo pozytywnych ludzi którzy Ciebie polubili i trzymamy za Ciebie kciuki ❣️ A Klaudia To lampucera bez taktu i szacunku do ludzi

- czytamy w komentarzach w sieci.

Na tym jednak nie koniec emocji na wyspie miłości. Do uczestników dołączyli Jaqueline i Rafał. Jak sobie poradzą? To można śledzić od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o 21:00.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ