Love Island

Love Island 9: Adrian "studiuję prawo" i nowa Patrycja skrywają sekret! Co ich łączy? Prawda w końcu wyjdzie na jaw?!

2024-03-07 14:06

Love Island 9 rozkręca się na dobre. Na Wyspie Miłości pojawiła się aż trójka nowych singli - "doinwestowany" Dan, odważna Daria oraz tajemnicza Patrycja, która jak się okazuje już wcześniej poznała Adriana. Co łączyło ich przed programem i czy uda im się zachować w tajemnicy wspólny sekret?

Love Island 9 - Wyspa Miłości powitała nowych Islanderów. Dana, Darię i Patrycję. Nieoczekiwane pojawienie się w willi Patrycji wywołało duże poruszenie wśród chłopaków. Islanderzy natychmiast zainteresowali się blond pięknością, która swoim spojrzeniem zaczarowała szczególnie Jarka. Islander natychmiast zaproponował jej swoje towarzystwo i nie będzie odstępował jej na krok. Jednak nie to na wyspie wywoła największą burzę. Okazuje się bowiem, że Patrycja i Adrian już kiedyś się spotkali. Chociaż Islanderka początkowo nie skojarzyła chłopaka to później przypomniała sobie co nieco. - Nie wiem, czy Ty wiesz kim jestem, ale ja wiem kim ty jesteś - zaczął tajemniczo Adrian. - Jak to, ja nie wiem kim ty jesteś - odpowiedziała zaskoczona Patrycja.

Love Island 9 - co łączyło Patrycję i Adriana?

Po chwili Islanderka skojarzyła jednak z kim ma do czynienia. Okazuje się, że Patrycja to koleżanka byłej dziewczyny Adriana. Chlopak zaproponował jednak, żeby ich znajomość została tajemnicą. Czy to się uda, a może sekret szybko się wyda? Jak wiemy od kilku edycji takie tajemnice szybko wychodzą na jaw, bo jak mówi programowe powiedzenie "prawda zawsze się obroni". Co tak naprawdę wydarzyło się między tą dwójką? Tego dowiemy się już wkrótce.

Czytaj także: Love Island 9: widzom puściły emocje. Aż trudno uwierzyć o co poszło

Karolina Gilon odważnie o seksie, miłości i „Love Island”

Kim jest Patrycja Piórkowska z Love Island 9?

Patrycja jest studentką zarządzania. Zajmuje się stylizacją paznokci i uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Bardzo lubi swój zawód, w którym wykorzystuje swoje zdolności plastyczne. Była Miss Studentek Warszawy i Top 20 Miss Polski. Była w siedmioletnim związku. Ma bardzo dobre relacje z rodziną. Wierzy, że w programie znajdzie miłość. Chciałaby zostać influencerką i znaną modelką. Jest delikatna i otwarta na nowe wyzwania. Lubi się wyróżniać i być w centrum uwagi. Z pozoru skromna, ale lubi błyszczeć. Lubi wysokich brunetów z zarostem. Ceni chłopaków odpowiedzialnych, silnych charakterologicznie, wpierających, szczerych i lojalnych. W związku jest zawsze czuła, dbająca o partnera, dająca wsparcie.