Love Island

Love Island 9 - Adrian nie przestaje się pogrążać. Randka Wiki i Mateusza wyprowadziła go z równowagi

2024-03-29 0:08

Love Island 9 budzi w widzach skrajne emocje. Najbardziej na nerwach gra wszystkim Adrian, który mocno nadszarpnął zaufanie Wiki, ale też słabo potraktował Emi, Nicole i Oliwkę. Trudno mu jednak zmienić zachowanie i nadal zaskakuje swoim poczynaniem. Tym razem nie potrafił utrzymać emocji na wodzy, kiedy Wiki na randkę postanowiła zabrać nowego Mateusza.

Powrót Wiki do Love Island cały czas budzi spore emocje. Adrian w rozmowie z Danem i Mateuszem przyznał, że cierpi i wciąż myśli o Wiktorii i chce ją odzyskać. Koledzy zobowiązali się, że pomogą mu i porozmawiają z dziewczyną, żeby wyczuć jakie ma zamiary względem Adiego. Wśród Islanderów cały czas toczą się dyskusje na temat powrotu Wiki na wyspę i zachowania Adriana, który coraz bardziej się pogrąża.

Love Island 9 - Adrian wściekły po randce Wiki i Mateusza

Podczas wieczornej zabawy Wiki otrzymała smsa. Miała wybrać chłopaka, z którym pójdzie na randkę. Wszyscy zastygli wstrzymując oddech, bo napięcie rosło z sekundy na sekundę. W końcu Wiktoria wybrała nowego Mateusza. Ten moment był trudny dla Adriana. Z pretensją zapytał, dlaczego Wiki właśnie jego nie wybrała? Odpowiedzi nie usłyszał.

Love Island 9 - Emi żałuje, że opuściła program? Wpadł jej w oko nowy uczestnik!

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Randka Wiki i Mateusza w Love Island 9

Na randce rozmowę rozpoczął Mati, który chciał się dowiedzieć od Wiki jak najwięcej w kwestii Adriana. Wiktoria potwierdziła, że zakochała się i chłopak jest jej bliski, ale każde zachowanie dystansuje dziewczynę od byłego partnera. Przyznała, że nie lubi fałszu, kłamstwa i nigdy nie wybaczyłaby zdrady. Mateusz potwierdził dokładnie to samo, zdrada w jego przypadku jest nieakceptowalna.

W czasie randki, w willi Adi przeżywał prawdziwe katusze. Nie mógł się uporać z emocjami, wciąż myślał o Wiktorii. Dan towarzyszył mu prawie non stop, pocieszając i tłumacząc, żeby zrozumiał, że poważnie „nawalił”, a piwo nawarzone musi teraz wypić. 

Kolejny raz zachowanie Adriana zażenowało widzów Love Island 9, czego wyraz dają w komentarzach.

- Co za obrzydliwy typ, mitoman… z ubogim językiem, żenada.

- Ale widać w jego oczach nieszczerość.

- To bajkopisarz ..dziewczyno uciekaj od niego.