Love Island

Love Island 9 - Dan wraca do willi z Patrycją! Adrian mu tego nie wybaczy

2024-03-25 21:53

W Love Island 9 zaskoczeń nie brakuje. Chyba nigdy programowa zasada "spodziewaj się niespodziewanego" nie była tak trafna. Po smutnym odejściu Emi na Dana czekała niespodzianka - randka z dwiema dobrze znanymi wszystkim Islanderkami, które wcześniej opuściły wyspę miłości. To Dan zdecydował, która na dobre wróci do programu.

Dan był w swoim żywiole i czuł się wspaniale na randce w jacuzzi z dwiema pięknymi blondynkami - Patrycją i Wiki. Ale niestety musiał dokonać wyboru, z którą Islanderką wróci do willi. Decyzja nie była łatwa, tym bardziej, że Adrian znowu tęskni za Wiki i czekał na powrót Dana licząc, że ten wejdzie z jego byłą partnerką. Którą dziewczynę zabrał ze sobą Dan? Okazuje się, że programowy przyjaciel Adriana wybrał swoje szczęście i na Wyspę miłości wróciła Patrycja. Czy to na dobre podzieli panów?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - odcinek 25.03

Co jeszcze wydarzyło się w poniedziałkowym odcinku? Jarek wpadł na szalony pomysł i wraz z Zuzą zorganizował randkę – spotkanie dla Mateusza i Nicole. Wystylizował Isladnerów w swoje ubrania i z Zuzą przygotował drinki. Niestety ten pomysł bardzo nie spodobał się Oliwii, która zaczyna być zazdrosna o Matiego.

Dramat w Love Island 9! Emi opuściła Wyspę Miłości! Padła ofiarą manipulacji!?