wyspa miłości

Love Island 9: produkcja chce zniszczyć Jarka? Widzowie są zażenowani!

2024-04-10 12:13

Program Love Island 9 jest na ostatniej prostej. Już w tym tygodniu rozstrzygnie się, kto zostanie wielkim zwycięzcą. W parach dochodzi do różnych sytuacji. Niektórzy wyznają miłość, inni gryzą się ze sobą. A co robi produkcja? Zdaniem widzów chce wpłynąć na ocenę Jarka. W komentarzach zrobiło się gorąco.

Love Island 9: Jarek ma źle wypaść?

Czy tego chcemy czy nie, wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Love Island 9. Na wyspie miłości, jak zawsze nie brakuje emocji. Zresztą cały ten sezon dostarczył ich mnóstwo, bo jak zawsze sprawdzała się zasada "spodziewaj się niespodziewanego". Choć wielu uczestników Love Island 9 wróciło już do Polski, to na wyspie miłości nadal pozostało kilka par. Ostatnio produkcja poprosiła widzów o to, by w swoim głosowaniu wskazali, kto powinien opuścić program przed finałem. Patrząc na komentarze - w najbliższym czasie najpewniej pożegnamy się z Danem i Mateuszem. Jednak widzowie zwrócili uwagę jeszcze na jeden szczegół. Ich zdaniem produkcja programu mocno manipuluje wrażeniami oglądających. Jak czytamy w komentarzach - Jarek jest przedstawiany w niekorzystnym świetle.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Love Island 9: produkcja manipuluje widzami

Widzowie programu Love Island 9 nie dają się nabrać na tanie sztuczki i wychwycą każdy szczegół. Nie inaczej było w przypadku ostatniej akcji, którą zrobiła produkcja show. Ta zdaniem widzów starała się przedstawić Jarka w niekorzystnym świetle w zwiastunie programu, a tym samym wpłynąć na głosowanie widzów w apce, gdzie mieli wskazać, która para nie powinna znaleźć się w finale Love Island 9. W komentarzach na profilu programu zawrzało.

Ale chcecie manipulować głosami, pokazując fragment wypowiedzi Jarka 🤦🏻‍♀️ Ale jedyne słuszne głosy poleciały do Dana z Amandą i Mateusza z Angeliką.

Dlaczego wydaje mi się, że produkcja próbuje zniechęcić nas do Jarka i jego damy?

bo muszą jakoś wzbudzić emocje, wiecznie pokazują jakieś z dupy urywki z ich rozmów gdzie zawsze wychodzą na prostą i rozmawiają, ale wyciągną jeden głupi komentarz z podtekstu. tutaj najpierw że nie są już parą, a potem pokazują ich trzymających się za ręce, troche sztucznie pompowane napięcie w odpowiedzi na te komentarze że to nudna para

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy widzowie dali się nabrać na zabieg produkcji? A może jednak sympatia do Jarka zwyciężyła? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach Love Island 9. Te o 22:00 można oglądać w TV4.