Luka Rosi zapowiada premierę. Nad tym kawałkiem pracował 3 lata!

i

Autor: Instagram.com/luka_rosi Luka Rosi zapowiada premierę. Nad tym kawałkiem pracował 3 lata!

Luka Rosi zapowiada premierę. Nad tym kawałkiem pracował 3 lata!

2021-09-23 11:14

Fani disco polo znają go z takich utworów, jak np. „A Ty bądź” czy „Ti Amo”. Luka Rosi czyli Łukasz Rosiński radością przyznał,że niebawem światło dzienne ujrzy jego nowy kawałek. Wokalista pracował nad nim trzy lata!

„Kochani!!! Mam dla Was świetną informacje!!! Skończyliśmy utwór!!! Mamy to!!!” - zaczyna swój wpis w mediach społecznościowych Luka Rosi. Młody wokalista diso polo wystąpi w najbliższą sobotę, 25 września na scenie jednej z największych plenerowych dyskotek w Polsce, jaką jest Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wokalista pracuje na najwyższych obrotach i jeszcze przed koncertem nagrywa teledysk, do piosenki nad którą pracował trzy lata.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony Narodowy 2021- artyści. Kto wystąpi w Warszawie?

Nad tym utworem pracowaliśmy 3 lata, przeszło przez ręce 5 różnych aranżerów, wiemy, brzmi to kosmicznie, ale ciągle byliśmy niezadowoleni z efektów i w końcu w Kłobuckim Studio HoM udało się uzyskać zamierzony efekt :) Ty razem całkowicie zmienimy styl, usłyszycie tylko żywe instrumenty. Od paru tygodni nagrywamy też teledysk, pojawiamy się w różnych miejscach w Polsce, więc nie tylko sam utwór będzie inny ale i też teledysk, bardzo nam zależy na Was i chcemy Was naprawdę zaskoczyć - napisał Luka Rosi na Instagramie.

Luka Rosi zapowiada także, że niedługo do sieci trafi materiał dotyczący historii nagrywania utworu. Nie podaje jednak tytułu i daty premiery piosenki.

Roztańczony Narodowy_ Radek Liszewski

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?