Luki - „Skarbie” w tej nowości można się zakochać. „Słowa cud miód”

i

Autor: materiały prasowe Luki - „Skarbie” w tej nowości można się zakochać. „Słowa cud miód”

Luki - „Skarbie” w tej nowości można się zakochać. „Słowa cud miód”

2022-02-15 11:44

Autor hitu „Ta dziewczyna to ogień” nie zapomina o zakochanych fanach. Luki wydał romantyczny kawałek pod tytułem „Skarbie” czym skradł serca miłośników muzyki tanecznej. Tekst przeleżał w szufladzie prawie 5 lat!

„Skarbie” to najnowsza piosenka Łukasza Wasiaka znanego na scenie disco polo jako Luki. Wokalista debiutował w 2016 roku, słowa do piosenki „Skarbie” napisał rok później. Początkowo kawałek miał odbiegać od tradycyjnego disco więc przeleżał w szufladzie kilka lat. Luki sięgnął po niego znów w ubiegłym roku.

ZOBACZ TEŻ: „Nie szukaj mnie” śpiewa Marcin Miller. Ale nowości od Boys poszukać warto! Dlaczego?

„Utwór został napisany od serca i chciałem, aby od serca popłynęła również muzyka do tego numeru, więc trzeba było zacząć uczyć się tworzenia aranżacji. Takie było postanowienie, że kawałek będzie stworzony w całości przeze mnie” - opowiada Luki.

Piosenka pod tytułem „Skarbie” miała premierę 10 lutego 2022, czyli tuż przed walentynkami. Romantyczny klimat utworu wpisał się w święto zakochanych.

„Miłość jest najpiękniejszym uczuciem, czymś, co motywuje do wielu pięknych rzeczy. Niech słowa tej piosenki towarzyszą każdej osobie, która szuka lub odnalazła już swoje szczęście i niech cieszy się tym uczuciem każdego dnia” - zaznacza Luki. Słowa Łukasza trafiły prosto w serca fanów, którzy są zachwyceni kawałkiem.

NIE PRZEGAP: Wokalistka disco polo przechytrzyła hakera. „Zadarł z nieodpowiednią Babą”

- Mogę słuchać to o każdej porze dnia i nocy.

- Słowa cud miód.

- Cenię takich artystów, co wkładając całe swoje serducho w to, co robią - komentują internauci.

Jaki znak zodiaku mają celebryci?

Pytanie 1 z 6
Jaki znak zodiaku ma Harry Styles?