Marcin Miller nie lubi nudy. Wokalista zespołu Boys w nowym projekcie

i

Autor: Instagram.com/zespol_news Marcin Miller nie lubi nudy. Wokalista zespołu Boys w nowym projekcie

Marcin Miller nie lubi nudy. Wokalista zespołu Boys w nowym projekcie

2022-11-27 16:04

Marcin Miller to legenda sceny disco polo. Razem z zespołem Boys jest na niej obecny od zawsze. Jednak wokalista nie ogranicza się tylko do jednego projektu. Chętnie występuje w duetach i właśnie szykuje kolejny.

W ubiegłym miesiącu(październik 2022) zespół Boys wydał utwór „Zapamiętaj mnie”. Kawałek zajmuje trzecie miejsce w 434 notowaniu Best Listy VOX FM i jest jednym z najchętniej odtwarzanych przez fanów. Ale Marcin Miller nie zwalnia tępa i zabiera się za kolejny utwór tym razem w duecie.

Marcin Miller nie lubi nudy. Wokalista zespołu Boys w nowym projekcie

Marcin Miller z zespołem Boys ma na koncie kilka udanych duetów. M.in. z zespołem Bayer Full – „Szalona Blondynka” czy z Lili – „Ostatni bal”. Teraz legendarna grupa postawiła na współpracę z zespołem News. Formacja, której liderem jest Marek Lemieszek ma na koncie wiele hitów. Fani uwielbiają ich kawałki za teksty wpadające w ucho i muzykę „pod nóżkę". Utwory „Moja wybranka” czy „Laleczka” mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Jaki będzie kawałek z zespołem Boys? Tego na razie nie wiadomo, ale do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku. Zarówno Marcin Miller jak i Marek Lemieszek prezentują się niezwykle elegancko. Fani nie mogą doczekać się premiery, a zespół News na Instagramie zapewnia, że pracuje nad kawałkiem, tak by pokazać go światu jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów niebawem na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo wygina śmiało ciało. Seksowna Etna w nowości „O Boże jaki mężczyzna” wygląda olśniewająco

Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM